Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 6 hónapos, náthás....

Kisfiam 6 hónapos, náthás. Semmi nem használ. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan meg van fázva,be van dugulva az orra és tegnap óta folyik is neki. Orrcsepp,orrspray,orrszívás,temérdek gyógyszer...semmi nem használ. Próbáltam a baby luufot...jó volt,könnyebben vette a levegőt,de nem múlt el. A levegőt párásítom. 3 hónapos kora óta így van. Pár napot-1 hetet náthás aztán ahogy jött úgy megy. 3-4 napig minden szupi,de mindig kezdődik előről. Eddig szerencsére enni és aludni is tudott tőle,de a mostani éjszaka borzalmas volt. 5 percenkên altattam,vígasztaltam. Még felét sem ette meg annak,amit szokott. Sajnos itt ahol mi élünk -20 fokok vannak tehát a friss levegőn sétálás nem opció,de azért minden nap alaposan kiszellőztetek. Pluszba le van tapadva váladék a mellkasába...az fel van szakadva neki,de alig vagy nem is tudja felköhögni,hiába kapott köptetöt meg mindent. Már nem tudom mit tegyek. Félek,hogy még komolyabb baja lesz ettől. Kérlek segítsetek.
2017. jan. 11. 06:46
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és köhög is...
2017. jan. 11. 06:59
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

mondjuk elvihetned orvoshoz.


6 honapos gyereknek milyen gyogyszert adsz?

Gondolom nem anyatejes...

2017. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sokféle gyógyszert kapott.

Orvoshoz vittem már,de sajnos nem az orvosok legjobbikáról beszélünk. Közölte velem,hogy ha kint a hidegben folyik egy kicsit az orra az nem betegség. Hiába mondom,hogy nem kicsit folyik meg konkrétan nem kap levegőt,legyint rá...sajnos orvosváltásra nincs lehetőség...

tápszeres baba

2017. jan. 11. 07:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem normalis, hogy allandoan meg van fazva.

Addig ertem, hogy reggel kemeny minuszok vannak, viszont del korul nincs hideg.

Tobbre mentel volna, ha minden nap kiviszed levegozni.

A szelloztetes nem eleg.

2017. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De mitől van állandóan megfázva? Van nagyobb tesója akitől elkapja? Mert ha nincs akkor nem normális h mindig náthás egy 6 hónapos, viszont ilyen picinél még normális hogy egy sima nátha is akár 3 hétig tart, mert neki még lassabban ürül ki mint egy nagyobb gyereknek.

Náthára nem kell semmilyen gyógyszer. Ha köhög is, akkor viszont érdemes elvinni orvoshoz.

Tengervizes orrspré, sűrű orrszívás és orrcsepp, ami fontos. Meg C-vitamin.

2017. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk csak az első három hónapban aztan az orvos javasolta, hogy csináljak tejmentes diètát és elmúlt. Lehet nálatok is allergia.
2017. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Allergia? Megemlítem az orvosnak. Másik tápszer? Milyen?
2017. jan. 11. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Adj neki cebion csepped tavaszig folyamatosan. Rottyon van az immunrendszere, azert beteg allandoan. Es -20 fokban is vidd ki, legalabb 10 percre naponta. Nyilvan megfelelo oltozekben nem fog addig megfagyni. Esetleg nezd meg a bronchowaxom-ot, ez egy immunerosito por, igaz receptes de jo.

Ha mar elkezdted a hozzataplalast, nyomassad amiket ehet, sok zoldseg-gyumolcs.

Az is lehet, hogy mar nagyon paras a levego otthon... Mennyi a paratartalom??? 55-65% kozott jo ha mozog.

2017. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!