Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vírus fertőzés alatt visszatér...

Vírus fertőzés alatt visszatérő láz normális?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta van a Kisfiamnak virusos torokgyulladasa.

Az első pár nap lázas volt (vas-hét-kedd).

Szerda,csütörtök semmi. Ma reggel megint úgy látom h felszökött neki a hője. Drno szerint még belefér de mindenhol azt olvasom h virusfertozes 2-3 nap alatt átmegy.

Nagyon aggódom. Szerencsére nincs rosszabbul mint volt. A torka se csúnyább.


2017. jan. 27. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Igen normális, főleg vírus esetén jellemző ez h visszatérhet a láz. Az hülyeség h vírusfertőzés 2-3 nap alatt átmegy. Nyilván nem megy át mindegyik, attól függ milyen.

Vírusnál még az is normális h 7-10 nap után, már a betegség lecsengésekor utolsó nap még felmegy a láza.

2017. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Kisfiamnak egy enyhébb felsőlégúti fertőzése volt, kedd reggel indult hőemelkedéssel, tartott egész nap, estére semmi és másnap, szerdán sem volt semmi, csütörtök reggel megint hőemelkedése volt, tartott egész nap és este, szombat reggelre semmi és nem is jött vissza. Szerintem ne aggódj, a láz csak segít legyőzni a vírusokat. Jobbulást!
2017. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Bocsánat, nem szombat, hanem péntek reggeltől már nem volt semmi.
2017. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a visszatérő láz bakteriális felülfertőződést jelent, amire antibiotikumot fognak adni. Menj vissza vele a dokihoz.
2017. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!