Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Influenzással egy 60 nm2-es...

Influenzással egy 60 nm2-es lakásban mekkora az esélyünk, hogy ne kapjuk el?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk, egy beteg.

Hány nap után biztos, hogy megúsztuk?



2017. febr. 4. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha influenza, akkor elkaphatjátok, de ha csak megfázás, akkor nem biztos.
2017. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
100% kb.
2017. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kb mennyi a lappangási ideje?
2017. febr. 4. 18:12
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
2-3 nap
2017. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Szinte esélytelen, hogy ne kapjátok el. 2-3 nap mulva már jelentkeznek a tünetek, ha valóban influenza
2017. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene mindenképpen elkapni? Én például sosem kapom el. Iskolában dolgozom, gyerekeim is vannak, csak az egyik kapta el, a másik kettő megúszta, pedig egy szobában laknak.
2017. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Miért is haszontalan a válaszom? 100% kb hogy elkapja.

Erre írtam a 100%ot.

2017. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Ki közületek az influenzás?

Száj maszk,gyakori szelloztetes illetve én sanytol fertőtlenítő legfrissitovel fújom a lakást. Rá is van irva h influenza ellen van

Persze ez sem egy csodaszer de probalkozom én is. Nekünk is kicsi a lakás.

2017. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is csak számolgatok, találgatok, mondjuk nem segít rajtunk.

Férjem 4 napja lázas, azóta antibiotikumot is szed, de úgy látszik feleslegesen.

A héten itthon volt végig valami légúti vírus miatt a kicsi is. Nem hiányzik, hogy erre kapjon el valamit.

Össze vagyunk zárva egy hete. Nem tudom mi lesz belőle, most nem jönne hozzánk senki látogatóba :(

2017. febr. 4. 19:39
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

A doki írta az antibiotikumot? MErt ha igen, akkor nem influenzára tippelt, hanem valami bakteriálisra.

Fájnak a végtagjai? Mert akkor influenza, és tényleg felesleges az antibiotikum (de már ne hagyja abba a szedését, mert az még rosszabb!).


Szerintem el fogjátok kapni, bármelyikről is legyen szó.

A gyógyulása után kb. 1 héttel lenne biztos, hogy nem kaptátok el.

2017. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!