Van esélyünk a babára?

Figyelt kérdés

34 leszek pár nap múlva...

Van egy 14 éves nagy fiam, de szeretnénk még egy babát a párommal (nem tőle van a fiam és szeretnénk egy közöset)

2 hónapja kezdtünk bele. Előtte megszakítással védekeztünk, gyógyszert soha nem szedtem előtte se.

De valami van...

Az anti-müller hormonom 1.69, szóval elég kevés, de a dokinő azt mondta h még jól stimulálható. Szedek 2 hónapja femibiont, magnéziumot, c-vitet. Vettem cickafark, palástfű, málnalevél teafüveket, mert azt olvastam ezek is segítenek, de nem tutom mikor mennyit igyak belőle. Nagyon sok félén olvastam erről, jó lenne tudni biztosan.

A párom megy majd hamarosan urológiára és andrológiára, gondolom ott is sok minden kiderül.

Neki fogtam reggelente mérni a hőm, azt is nézzük most már.

Jelenleg így állunk.

Szerintetek 1.69-es hormonnal van még esélyünk? Valamint mit tegyek, hogy növeljem? Igyak, egyek, vagy mit NE egyek, NE igyak.... stb

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. nov. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem vészesen alacsony ilEn idős korban már.
2016. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne kovesd el ezt a hibat.. hogy ossze-vissza iszol mindent.

En elkovettem es meg megvoltam lepve, hol a menzeszem.. aztan 69napra megjott, amikor mar 3hete kb.nem ittam a teákat es cisztas is lettem. Ezek a teat nem mindenkire hatnak jol.

Utana 400mg e vitamint ajanlott a doki naponta (paromnak is) es b komplexet mert abban van folsav, es persze b6vitamin, ami elosegiti a peteeres folyamatat. Meg neha multivitamint ittam ( azt párom is) azutan h elhagytam a teákat es vitaminokba kezdtem, kb 3 honapra ra pozit teszteltem!:) a cisztaim addigra felszivodtak szerencsère

2016. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ui.: koffeint kerüld
2016. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Koffeint nem iszok, soha nem ittam! :)

Palástfűről sok jót hallottam, ha mást nem is, azt lehet fogyasztani? Vagy többet árt mint használ?

2016. nov. 14. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
En eloszor cickafarkot es palastfuvet ittam.. akk cisztas lettem. Semmit sem ittam, utana palastfuvet attol valtozast nem vettem eszre..:) malnalevelet megsem probaltam meg a baratcserjet sem. Mert a dokim kiemelte, h kevesebb nőnek hasznal mint gondolnam.:/ :)
2016. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne igyak semmit ahogy elnézem. Nagyon köszi a tanácsokat! Mérlegelek! De szerintem akkor várok és igyekszem életmódot váltani :)
2016. nov. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!