Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kruppos babák anyukái! SOS?!

Kruppos babák anyukái! SOS?!

Figyelt kérdés
Tegnap ügyeleten voltam 11 hós fiammal tűszős mandula gyulladást állapítottak meg nála. Aztán éjjel nagyon furán kezdett köhögni,befulladt. Már ott gondoltam h krupp lesz. Na most reggel elvittem gyerek orvoshoz mondta h krupp!!! Miért nem hívtam éjjel mentőt??!! Kapott prednisolonos kúpot. 2 órát kaptunk h hasson utánna ha nem jobb korház. Nem tudom eldönteni hatott e?! Most aludt de köhögött felkelt. Túl nagy sípolást nem hallok. De ha köhög az brutál. Hallom h hurutos és nem szakad fel. Rekedt is.. Mem tudom bevigyem e??? Miben változtat a prednisolon kúp? Megszünteti a húzást,zihálást? Vagy mindennek el kell múljon? Köszi ha vki SOSbe segít!!!

#kórház #krupp #prednisolon kúp
2017. febr. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél hideg párásítót kevesebb esély lesz a fulladásra, hideg szobában altasd. Nyugi a kúp használt, csak köhög a fiad!
2017. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fulladna öltöztesd fel és vidd ki a levegőre, ha nem hagyja abba, akkor irány a kórház.Esténként szokott általában fulladni. Párás hidegben aludjatok. Ha lehet napközben többször sétáljatok.
2017. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Ha lázas akkor is vigyem ki? Harmadik gyerkőcöm de egyiknek se volt hasonló betegsége. Igazándiból a lázcsillapítás is nagy gondot okozott mert egyszerűen nem lehetett levinni neki. 2 órás váltásba ment a nurofen meg a germicid c. Most nem lázas,de nagyon köhög.
2017. febr. 13. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lordestyn.
2017. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!