Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi idő alatt hat a disznóz...

Mennyi idő alatt hat a disznózsír pakolás? Most kentem be a lányom végső elkeseredettségemben. Textilpelust jó vastagon bekentem, körbeér neki. Majd folpackkal áttekertem. Rá vékony pizsama. Így jó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
De mi a baj? mire kell a disznózsír?
2017. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tényleg, a lényeget kihagytam. Száraz és néha hurutos köhögésre. És a mellkasát éri körbe a textilpelus.
2017. febr. 22. 00:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam én is "kaptam" néha ilyet. :)

Ahogy te is tetted este felkenik, mondjuk engem nem tekertek körbe, csak vattára tették rá egy texil,hogy ne kenj össze mindent. Majd reggel le, elvileg másnapra jobb lesz tőle, mikor felkel akkor könnyebben kiköhögi a hurutot. Délelőtt próbálkozzon, kicsit fájhat.

Tehát mélyről kell köhögni, hogy feljöjjön aminek fel kell, amikor "felszakad" a hurut az fájhat, de ha nagyon fáj neki és eredménytelen a dolog akkor ne erőltesd.

Délelőtt/ reggel próbáljon meg köhögni akkor a legkönnyebb.

És jobbulást :)

2017. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Babyluuf kenőcsön és kakukkfüves fürdőn már túl vagytok? érdemes megpróbálni azokat is, nálunk bevált
2017. febr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

WTF?


Eletemben nem hallottam meg. Remelem nyilt sebekre nem loxart teszel...

2017. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne foglalkozz az utólsóval. Valószínüleg fiatal még.:)

Amikor kicsi voltam akkor édesapám nálam is disznózsírral kente be a mellkasomat,mert hajnalok hajnalán köhögő rohamot kaptam.

Reggelre nekem használt.

2017. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Ja, fiatal, a magam 41 evevel.


Valahol Afrikaban lakik a kerdezo ahol nincs orvos?

2017. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 41 éves! A disznózsírral kenés köhögés ellen egy régi módszer, és sokan használták már eredményesen. Látom, te még nem hallottál róla, ez nem is baj, viszont ez a pökhendi basa stílus az.
2017. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de végigaludtuk az éjszakát. KB. 20 perc után hatott. Aki dzsungellakónak gondol: tegnap voltunk orvosnál, sima vírust kapott el a kislányom, adjak köptetőt napi 3x és ennyi. (Délután 5-kor kapja az utolsó adagot). Próbáltam: kakukkfüves fürdő és tea, mézes feketeretek, kinder loof balzsam, lándzsás útifű, égetett cukros tea, nagyokat sétálunk minden nap, Salvus vízzel inhaláció. Anyukám mondta még régebben ezt a zsíros pakolást és kinevettem én is. Tegnap éjfélkor jutott eszembe. Már a fáradtságtól zokogott a lányom és egyfolytában köhögött, gondoltam egy próbát megér. Bejött!
2017. febr. 22. 08:08
 10/19 A kérdező kommentje:

41 éves! Amiről te nem tudsz, az nem is létezik?

Üdv: 32 éves városi anyuka:-D

2017. febr. 22. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!