Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi idő alatt hat a disznóz...

Mennyi idő alatt hat a disznózsír pakolás? Most kentem be a lányom végső elkeseredettségemben. Textilpelust jó vastagon bekentem, körbeér neki. Majd folpackkal áttekertem. Rá vékony pizsama. Így jó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Remek, akkor mukodott a vajákolás, mindenki orul.
2017. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanolyan termeszetes szer, mint a hagymak megfazasra: hagymatea, fokhagyma, mezzel pl.

41/N.

2017. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem gyerekkoromban nagymamám is alkalmazta, nem emlékszem hogy hatott-e de arra igen hogy tiszta kiütés lettem tőle.
2017. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is csinálta anyukám, mikor kicsi voltam. Használt, viszont imádtam a zsírt, ezért sutyiban próbáltam lenyalogatni magamról:)Ez nem vajákolás, mint valaki írta, régen sokan alkalmazták.


Off:


Van még pár régi gyógymód, amit nálam alkalmaztak, a többség hülyén bámul rám, mikor elmondom:


- pókháló a sebre

- hagyma tea

- zúzott fokhagyma mézzel

- szálkára anyukám félbevágott paradicsomot kötött, ez felpuhította a bőrt, és fertőtlenít is

- vasszög almába szúrva, majd az almát megenni ( állítólag vashiány ellen, de ennek kételkedek a valóság alapjában )


Örülök, hogy jobban van a lányod!

2017. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. febr. 22. 11:05
 16/19 A kérdező kommentje:
A paradicsom a benőtt körömre is jó. Meg a krumpli lázra. Azt a férjemen próbáltam ki, már annyira szenvedett, hogy megengedte. Neki is használt.
2017. febr. 22. 11:08
 17/19 anonim ***** válasza:
14%

"pókháló a sebre "


Fogom a fejem bakker.

2017. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hat, csak hinni kell benne...

Velem lehet a baj, nekem semmi ilyesmi nem hatott soha (és én se vagyok fiatal).

2017. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig egy evőkanál melegített mézet kaptam. Nem forróra, és egyszerre kellett lenyelni.

És használt, felnőttként is gyakran alkalmaztam már.

2017. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!