Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Veszélyes most dokihoz vinni?

Veszélyes most dokihoz vinni?

Figyelt kérdés

Még tart az influenza szezon, rsv, hányásos-hasmenéses vírus. Nem nálunk, hanem szezonálisan értem.

Még szerencsére sose kellett a 9 és fél hósomat dokohoz vinni, most viszont folyton köhög álmában és jó lenne megnézetni.

Félek viszont, hogy csak összeszed ott valami komolyabbat.

Aki volt mostanában gyerekorvosnál, mekkora tumultust tapasztalt ?

Vigyem? Ne vigyem?

Védőnőt hívjam előbb?


2017. márc. 1. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni.

Nálunk szintea sosincs tumultus. A szomszéd dokinál pedig annyian várakoznak, mint az oroszok. Mindig, járványtól függetlenül.


Én felhívnám az orvosát és megkérdezném vigyem le vagy el tud jönni... ha nem tud, mikor érdemes mennünk.


A mi orvosunk volt hogy odahívott rendelés előttre, amikor csak beutaló kellett, hogy ne kapjon el semmit.

2017. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vinnem.
2017. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lássa orvos, ennyi idősen az anatómia miatt egy mezei náthának is lehetnek szövődményei (légutak, középfül, arcüreg gyulladása, stb.).


Mi házhoz szoktuk hívni az orvost, ha nálatok is van erre lehetőség, ez lenne az arany középút.

2017. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet időpontot kérni, akkorra megyünk oda, max. 10 perc késés volt eddig. A másik megoldás, hogy valakit viszel magaddal, aki bemegy és kiüli a sort, te meg addig kint vagy a babával.
2017. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvittem, mert hányt is :( innentől nem volt kérdés.

Szerencsére csak meghűlt és nem túl komoly, kapott rá szereket. A torkát izgató váladéktól hányhatott.

Szerintem kifújhatta a tomboló szél, ami volt hétvégén.

2017. márc. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!