Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Féltitek a 15 hónapnál fiatala...

Féltitek a 15 hónapnál fiatalabb babátokat a kanyarótól?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, Csongrád megyében élünk. De nem adják be előbb az oltást, már kérdeztem. 😥
2017. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Mert sokkal nagyobb esélye van a statisztikák szerint egy autóbalesetnek mint a kanyarónak. Mellesleg a H1N1-től és madárinfluenzától sem féltettem volna. 1001 dolgot be lehetne még dobni a médiába ami félelmet kelt.
2017. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
cseppfertőzéssel terjed szóval nem annyira
2017. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtabb lennék, ha már túl lenne az oltáson, főleg, hogy mi, a szülei is a bizonytalan védettségű korcsoportban vagyunk, jóval '90 előtt születtünk.
2017. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
féltem persze, nyugodtabb lennék, ha már be lenne oltva, de normálisan végiggondolva tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, sőt, szinte 0, messze is vagyunk, nem is járunk nagyon vele társaságba...
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy mi változott 50 éve óta. Mert mi akkor még nem kaptunk védőoltást rá, emlékszem sokan meg is kapták, de nem hallottam senkiről, akinek aztán baja maradt volna tőla, vagy meghalt volna bele! Még kórházba se került senki, kanyaróval nem, skarláttal is csak egy valakiről tudok, hogy kórházba került. Pedig tudtunk mindenről, és nem is túl kisváros volt.


Csak otthon ápoltak mindenkit, kitették a cédulát az ajtóra, hogy fertőző beteg van.


Szerintem, nem kell félni, a higiénés szabályokat komolyan be kell tartani. Immunrendszer erősítés sem árthat, d vitamint biztos kap.

2017. márc. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!