Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ennyi ideig tarto etvagytalans...

Ennyi ideig tarto etvagytalansag lehet fogzastol?

Figyelt kérdés

Mar irtam errol a mult heten, most ujbol kell irnom. 9 honapos kisfiam ketszer lazasodott be, 39 fok fole. Aztan az kimaradt, maradt a kedvtelenseg, bujas, inkabb szopizas. Ez volt 3 napig. Most ket napja tarsult hozza par kohoges, a szilard etelt teljesen elutasitja, a nyelvet mindig jobbra vagy balra tolja ki, vagy eppen a szajuregeben keresgel vele, amikor nyel le valamit, pl.banant, oklendezik. A szemeit is hunyta be ma, amikor vittem feleje az etelt. Ket napja hig a kakija is. Ma delelott bevittem a dr.nojehez, aki megnezte a torkat, meghallgatta a tudejet, es azt mondta minden tunet a fogzastol van. (7 honaposan kibujt az also ketto, azota semmi) . Szerintetek is fogzas vagy vigyem mas orvoshoz is?

Ha valoban a fogzas miatt nem eszik, mennyire baj, ha csak a szopival marad, nem kezd visszaesni a sulya, vagy ilyesmi? Volt meg igy valaki kozuletek?


2017. márc. 13. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégész látta? Én tuti elvinném más dokihoz is. Nem azt mondom, hogy baja van, de egy próbát megér, hogy megnyugodj. Azt mondják, fogzás elvileg nem okoz ilyen magas lázat, de olvastam már olyat, hogy mégis. Az én fiam is 9 hós, egy foga sincs, ellenben két hete 1 napig 38,2-38,5 fokos láza volt, én is azt hittem, hogy ez fogzás, de kiderült, a korábbi nátha ráhúzódott a fülére. Ja, és persze hasmenés hol van, hol nincs.
2017. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!