Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit gondoltok az olyan anyákró...

Mit gondoltok az olyan anyákról akik oltás ellenesek?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdés van itt ahol oltás ellenes anyák írnak és a való életben is egyre több ilyet ismerek. Nektek mi az álláspontotok?

2017. márc. 18. 21:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom, hazánkban kötelező védőoltások vannak, ezeket annak is be kell adatnia a gyerekének a megadott életkorban, aki oltásellenes, az ajánlottakat pedig nem kötelező. Vagy lemaradtam valamiről? Én senkit sem ismerek, akinek a gyereke nem kapta meg a kötelező oltásokat.
2017. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Pénz bírságot fizettetnek veled. Egy pár napja volt itt egy nő aki azt mondta hogy inkább fizet mert beoltani nem hajlandó. Egy idő után komolyabb következményei is lesznek de addigra már több oltással is le lesz maradva a gyerek. Szerintem mindenki tudja hogy egy ilyen huza vona simán évekig is eltart mire tesznek ellene valamit.
2017. márc. 18. 22:49
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszem,én vagyok az arany középút.A kötelezőket természetesen mind beadattam,de az ajánlottak közül csak egyre mondtam,hogy fontos,adassuk be.A kötelezőek nem véletlenül kötelezőek.Fontos oltások.Általában az oltás ellenesek azzal érvelnek,hogy milyemn régóta nem voltak olyan megbetegedések,amik ellen az oltások vannak,ezért minek azt beadni.Naná,hogy eltűntek ezek a betegségek.De miért?Mert a szülők beoltatták a gyerekeket.Ha nem lennének ezek a védőoltások,újrs felbukkannának ezek a betegségek.Ráadásul kemény szankciókban részesülnek,a gyermek nem mehet majd óvodába,iskolába sem.
2017. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
A penzbirsagon kívül semmi más következménye nincs, sajnos. Azt is el lehet kerülni, ha lefizeti az orvost -itt olvastam a múltkor, hogy simán megoldhato -aki nem oltja be a gyereket, de bepecseteli a kiskonyvbe.
2017. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon ostobák az ilyen szülők. Én sajnos apákról is hallottam ilyet ,nem csak anyákról.

Nagyon felelőtlenek.

2017. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
17%
A legegyszerűbb az,ha megyek a dokihoz és rábízom magunkat. Csak oltson. Azt sem mondja, milyen mellékhatásai lehetnek, ( a miénk azt sem tudta, hogy most melyik MMR vakcinát kapbá????) nem is tudja. De ha tájékozódik a szülő az oltásokat illetően, már nem biztos szeretné kitenni a gyermekét bizonytalan mellékhatásokkal bíró oltással. Szóval itton csak oltáspárti vagy oltásellenesek vannak. Olyan, hogy oltáskritikus, aki megkérdőjelezi az oltások biztonságát, nincs. Megszoktuk hogy itthon helyettünk döntenek.
2017. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%
És általában az oltáskritikusok laikusok,akik mit sem értenek az orvostudományhoz.Én egészségügyis vagyok,a kötelezőket minden további nélkül beadatom.Ez a mizéria az MMR oltás körül,hatalmas baromság.
2017. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Én még nem hallotam olyan esetről ahol az oltások mellékhatására lett baja valakinek. Konkrét esetről is tudsz.


Az ebola is visszajött ugyebár szóval a kihalt betegségek érv itt megdölt. Ha ez visszajött akkor simán visszajöhet több régi betegség is és főleg azok fogják elkapni akiket nem oltattak be.



Úgy látom hogy a nagy részetek hasonló véleményem van mint én. Ment a zöld mindenkinek!

2017. márc. 19. 08:17
 19/37 anonim ***** válasza:
61%

A szülő hülyesége miatt miért a gyerek szívja meg?

Néhány éve volt a sulinkban méh nyakrák elleni oltás. Az egyik csajnak a szülei nem adatták be neki majd felnőtt korára el is kapta

2017. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó a méhnyakrák nem egy nátha,hogy elkapjuk.Amúgy az az oltás hpv elleni oltás.Az volt a teoria,hogy ez a vírus felelős a méhnyakrák kialakulásáért,viszont a legújabb kutatások ezt már nem támasztják alá.
2017. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!