Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Öt hónapos kislányommal kórházba kell mennünk, remélem csak egy éjszakát leszünk benn a Tűzoltóban. De azt az információt kaptam, hogy ott még saját felfújható matracnak sincs hely, tehát ülve fogom tölteni az éjszakát, amivel nem lenne gond, de ő éjjel igényli azt, hogy hozzá bújjak, hogy érezzen, hogy amikor szüksége van, akkor cicizzen. Ezt az asztal mellől nem fogom neki tudni biztosítani és meg vagyok ijedve, hogy mi lesz, ha annyira fáradt leszek, hogy ő a kezemben, én pedig elalszom és leejtem vagy egész éjjel sírni fog, mert nem a megszokott alvása van?

Hogy tudnám ezt megoldani úgy, hogy neki a legjobb legyen?


2017. márc. 20. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod leejteni! Szörnyű les, de túlélitek. Nem lesz semmi baj.
2017. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az asztal mellé ülsz, hanem az ágya mellé. A rácsot mindenütt le lehet engedni, a gyereket meg tudod szoptatni és szinte biztos az is, hogy egy pillanatra se fogsz elaludni
2017. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!