Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sebes pattanás 5 hetes baba...

Sebes pattanás 5 hetes baba combján. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
5 hetes babám combjának hátsó részén egy kb. 2 gombostűfejnyi pattanásszerű dolog van. Először kis piros dudor volt, mint egy pattanás, aztán fokozatosan besebesedett a felszíne. Azt gondoltam majd leesik neki, de már pár napja változatlan. Mi lehet ez? Kicsit aggódom... Nem tudom vigyem-e ügyeketre vagy majd kedden az orvosunkhoz. Volt valakinek hasonló?

2017. ápr. 15. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a dokit, fölöslegesen ne utazzatok oda beteg gyerekek közé, csak ha kéri. Lehet telefonon is tud tanácsot adni!

Amúgy pattanásszerű dolgokat szoktak említeni kaja, hormon ürüléses és egyéb dolgokra, de én még a meleg kiütésre is gondolok.


Nem szeretnék hülyeséget mondani, de ha a combján van, én a mosószerre öblítőre vagy a melegre gondolnék először. Gondold át, hogy valamelyik esélyes lehet-e.

2017. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én nem hiszem hogy kezelném bármivel is, de ez csak saját vélemény. Sokszor többet árt ha kenve van az ilyesmi..
2017. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiás vagy melegkiütés, az nem egy db pattanás, hanem összefüggő kis pöttyök

Kedden megmutatnám az orvosnak.

2017. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! Nem lehet valami rovarcsípés?

Hangya vagy valami más?

2017. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben ma este leesett a kis seb róla, a helye szép, de picit látszik a helye. Így viszont megnyugodtam, de kedden azért megmutatom az orvosnak.
2017. ápr. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!