Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek ez mi lehet? 10...

Szerintetek ez mi lehet? 10 és fél hós baba. Lázas (38,2), ha rág, akkor a füléhez kap, de nem mindig. Ha nyomkodom a fülét, illetve a környékét, nem reagál rá, tehát az nem fáj neki szerintem.

Figyelt kérdés
Megyünk orvoshoz délután, csak hátha volt valakinek hasonló. Foga? De melyik? Még nem kéne hátul jönnie (8 van kint). Füle? De arra nem érzékeny.

2017. ápr. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga. Lázát figyelgesd, de ha csak kicsit nyafka akkor még csillapítani sem kell. Fogak totál össze-vissza jönnek. Az is lehet, hogy csak növöget az első őrlő és még csak később bújik ki. Nálunk kb egyszerre jött a 4 őrlő.
2017. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha belül fáj neki, akkor hiába nyomkodod kívül.

Fogtól általában nem lázasodnak be, max. hőemelkedés szokott lenni. Ha nem marad abba, még ma megmutatnám dokinak.

2017. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 8 foga van kint, akkor nagy eséllyel a kisörlők jönnek és azok után vagy közben a szemfogak. Nézessétek meg a fülét azért, de szerintem fogzás is lehet, a láz miatt meg főleg lássa orvos.

Nekem a fiam egyébként folyamatosan a fülében nyúlkált kisörlőknél. Nem piszkálta mint amikor álmos, hanem a mutatóujját dugta bele...

2017. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nemsokára megyünk orvoshoz,megírom, mit mondott. Fura az egész. :/ Nagyon remélem, nem a füle van begyulladva.


Utolsó, nekem a hüvelykujját dugdossa bele a fülébe mostanában. De este és a mai nap viszont sír, nyűgös,odakap a füléhez.


Na szóval köszi a segítséget. Majd írok.

2017. ápr. 21. 13:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint se a füle, se a foga. :/ Ha három napnál tovább lázas, adjak antibiotikumot. Köszi, h fordítottatok időt a válaszra. Kellemes napot nektek.
2017. ápr. 21. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért figyeld, elég gyanús, hogy a füle fáj! Jobbulást Neki!
2017. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, figyelem. Köszi a tanácsot! Remélem, túllesz rajta hamar :(
2017. ápr. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!