Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyermekeiteknél miért volt...

Gyermekeiteknél miért volt szükség mandulakivételre?

Figyelt kérdés
Hány éves korban történt? Hogy viselte? Írnátok róla?
2017. máj. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
majdnem ot volt,teljesen jol viselte.Allandoan beteg volt,ejjelente mar nem birt aludni a kohogestol,emellett tobb hangot is hibasan ejtett,orrhangon beszelt.Rosszabb idoszakokban a hallasaval is gond volt
2017. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor orr és garatmandulát is kivették? Mit jelent az hogy állandóan beteg volt évi szinten kb hány alkalommal?

Ha nem volt beteg akkor is volt valami tünet vagy csak betegségek alkalmával? Orvos javasolta vagy ti döntöttetek?

2017. máj. 12. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

csak az orr,de esélye van a későbbiekben a garatmandulára is van esélye.Az állandóan beteg? szeptembertől júliusig...ne nagy betegségekre gondolj,csak folyamatosan folyt az orra pl.,valamint a köhögés miatt volt már elviselhetetlen..minden egyes éjjel legalább egy órát..

Ezenfelül nem volt lázzal vagy komolyabb gondokkal járó betegsége..de ezek hosszú távon eléggé megkeserítették az életét,plusz ugye a beszéd és hallásbéli problémák..orvos javasolta amúgy,de nem nagyon haboztunk,mivel láttuk a gyereken,hogy nem jó neki a helyzet,szóval inkább az életminőségbeli változás volt nálunk a döntő, be is jött, a műtét kb. azonnal megoldotta minden problémáját.

maga a kh-i tartózkodás 1 nap volt,reggel felvették az osztályra,nyugtató,mivel ő volt a legfiatalabb beteg,vele kezdtek,kb 30perc múlva hozták is ki a műtőből,kapott még egy adag fájdalomcsillapítót,délre két problémája volt,hogy éhes,de ugye még nem ehetett,valamint a "pillangó"(branül)zavarta a kezében.Másnap reggel pedig jöhettünk haza.

2017. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora óta visszatérő hörgőgyulladás, most már szteroidot kap rá. Legutolsó nátha 6 hétig tartott. Nem tudtam szívni az orrát, éjjel köhögött, orrhangon beszélt/lélegzett. Hetente vittem orvoshoz, kb kiröhögött. Meguntam, elvittem fül-orr-gégészetre, mondták, ki kell venni az orrmandulát, kapott egy fülcseppet amiből orrcseppet készítettem itthon, addigra megint hörgőgyulladása is lett. De legalább kigyógyult az antibiotikumos csepptől. 3 éves volt most, jövő hónapban lesz a műtét.
2017. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!