Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan oldjátok meg az olyan...

Hogyan oldjátok meg az olyan oltás szállítását, amit hűtve kell tárolni?

Figyelt kérdés
Sajna az, hogy az oltás előtt váltsam ki lehetőség kizárt, mert a háziorvosunk májusban írta fel a receptet (amit gyermekemnek augusztusban kell megkapnia), de mikor vinném addigra le fog járni a recept (90 nap).
2017. jún. 1. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Feltalálták már a hűtőtáskát! :)

Egészen kicsiben is van.

2017. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én bevittem megrendeltem, és megkértem a patikust, hogy tárolják nekem addig. Rá volt tűzve a neve a kislányomnak taj-számmal, így csak akkor mentem be érte, mikor kellett :)
2017. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérhetsz egy másik receptet amúgy.
2017. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a patikust, azt mondta semmi baja nem lesz míg hazaviszem, aztán elviszem az oltásra (közbe persze hűtőben).
2017. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, van kifejezetten gyógyszetekhez, tápszerhez való minihűtőtasi. Jobb gyógyszertárak is tartanak.
2017. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg dobd ki és ne kérj másikat!!😉☺

Mi a frásznak beoltatni minden szar ellen,ez mind a gyógyszercégeknek kedvez de a gyerekednek viszont ártasz!!

3 gyerekem van egy 9 éves 5 éves és egy 2,5 éves semmilyen plusz oltással nincsenek beoltatva ,és nem is gondolkodtunk rajta!!

És semmilyen betegséget nem kaptak el!!

Természetesen a kötelezőket Sajnos muszály volt beadatni!!😯

2017. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kedves 2. válaszoló, neked pedig külön köszönöm ezt az információt. Nem tudtam erről a lehetőségről. De megérdeklődtem, és szintén tárolják az oltás idejéig.
2017. jún. 6. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2017. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!