Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért köhög nappal kicsit...

Miért köhög nappal kicsit hurutosan a lányom éjszaka meg szárazon olyan mintha döngetnék a hátát szegénykémnek?

Figyelt kérdés

Előre mondom

Nem kruppos,nincs , láza ,éjjel 1 körül kezdi és kb 2ig köhécselget!!N riad fel rá nem is tudja mi van!!

Szoktam neki vinni inni ,utána minden ok

Meg Sinecodot

Egyszerűen nem értem az egészet ,a dr nő sem tudja mi baja lehet


2017. jún. 7. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat azt nem irtsm írtam hogy 5 éves lesz nyáron!

És nekem volt gyerek koromban ilyen brutális ugatásom erre közölte a gyerekorvos kinövöm majd,hát annyira nőttem ki hogy a mai napig ha nagyon taknyos vagyok akkor így köhögök,meg állítólag gyenge a légcsövem ill gyerekkoromban volt!!

Lehet örökölte a lányom?

2017. jún. 7. 15:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg száraz a levegö a szobában, ahol alszik, vagy esetleg a párnája ingerli, föleg, ha tollal van töltve.
2017. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Salvus vizet párologtass a szobàjàban.
2017. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!