Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik lehetnek ezek a kiütések...

Mik lehetnek ezek a kiütések a kislányom alkarján? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap jöttek ki rajta, ma megyünk dokihoz fél 7re... csak gondoltam hátha találkozott már valaki hasonlóval. 2 éves.


2017. jún. 12. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Napallergia esetleg?

Kislányom is napallergiás és neki is ki tud jönni hólyagosra :(

2017. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mashol nem jott ki rajta... :-/ csakhat aggodom. Felhivtam a dokit delelott, azt mondta, kez-lab-szaj betegseg van most nagyon sok, de neki sem a tenyeren, sem a kis laban nincs semmilyen kiutes. A szaja korul vannak pici piros kiutesek, de azok mar alig latszanak (tegnap csunyabb volt.) :-/
2017. jún. 12. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is mindig változó helyen jött ki a napallergiától, van, hogy "csak" kiütés, rosszabb esetben hólyag.

Van, hogy a nyakán, kezén, lábán... nem válogat.

Remélem nektek nem ez áll a dologban, mert elég szenvedős!

Doki majd megmondja, lehet herpesz vírus is.

Jobbulást a picinek!

2017. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, remelem semmi komoly! :)
2017. jún. 12. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem így nézett ki a bárányhimlő első kiütése a fiamon. Neki első nap csak a lábfején lett egy ilyen hólyag, azt hittem feltörte a cipő, aztán még aznap este egyre több jött ki rajta mindenhol. Másnapra már tele volt mindenütt.
2017. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mit mondotta doki.

A lányom fenekén is van, de csak egy. És viszket is szegénynek. De máshol nem látok rajta

2017. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okes, mindenkeppen megírom! Eleg csunyacska neki.. en is gondoltam baranyhimlore, csakhat o meg nem jar kozossegbe, max jatszo..:-/
2017. jún. 12. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is így kezdte a báránýhimlőt. Persze attól még ez lehet más is, de tény hogy hasonlít.
2017. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is így festett a bárányhimlő egy-két pöttye...
2017. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doktornő, hogy csak átgyalogolhatott rajta egy pok... sehol mashol nem latott ilyeneket rajta, a szajaba is belesett, de semmi. Kozerzete nagyon jo, laza nincs, igazabol csak ennyi az ossz tunet. Azt mondta, ha esetleg sok lenne, menjek vissza vele, de szerinte csak ennyi. Hat remelem :)
2017. jún. 12. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!