Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Utalhat e betegsegre a nagyon...

Utalhat e betegsegre a nagyon gyakori szekrekedes?

Figyelt kérdés

13 hos a fiam, naponta haromszor eszik szilard etelt, ezen kivul ketszer szopi elalvaskor, este egy uveg tapszer, ejjel kb.ketszer szopi.

A kakalas pedig kesz kin. Ossze van kucorodva a padlon, napi 3-4-szer jon egy darab kemeny kaki. Utobbi harom nap nagyon hig eteleket adtam, joghurt, gyumolcs, leves, cukkini, a szopik es megsem lazult . Az igaz, hogy nagyon keves vizet iszik...de a sok szopi, a leves, a joghurt, a tapszer...nem eleg , hogy lazan tartsa?

Esetleg van meg valaki igy? Tanacsot adnatok?


2017. júl. 22. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére nem volt soha székrekedéssel gond, de a barátnőm kislányánál javasolta a doki, hogy más tápszert próbáljanak ki. Az persze csak mindig jó ha több vizet iszik, főleg nyáron a nagy melegben.
2017. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es ha szuletese ota ezt issza,akkor is okozhat gondot a tapszer?
2017. júl. 22. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A folyadék fontos lenne. A tápszer nem folyadéknak számít, esetleg próbáld meg a tejitalt. (A tápszer mellé pl kell víz a csecsemőnek, védőnő mondta.) Gyümölcsöt minden nap adaz neki? Az is fontos lenne!
2017. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

minden nap eszik gyumolcsot, mostanaban inkabb barackot, cseresznyet, de persze nem eszik rengeteget, barackbol mondjuk kettot-harmat...

igen,a viz lenne fontos, tudom, de nem ertem, hogy nem szomjazik meg....eves utan sem keri, napkozben sem...pedig kinalom. Ha adok kekszet, na utana iszik...megvan hogy miutan igenyli...

2017. júl. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!