Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig szívjam még az orrát?...

Meddig szívjam még az orrát? Ti meddig szoktátok?

Figyelt kérdés

3 hete náthás szegénykém, 4 foga jött egyszerre most már úgy néz ki kibújik a 4. és már egyáltalán nem szörcsög,nem folyik az orra, kap levegőt.

Viszont ha befújok sterimarral és kiszívom alvás előtt mondjuk akkor meg jön belőle, nem értem, igaz nem olyan sok mint 1-2 hete.

Ilyen esetben ti még szívnátok az orrát vagy már felesleges?


2017. szept. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha befújsz neki vizet még jó hogy kijön.


AZ elsö lányomnál akkor szívtam ha nagyon beteg volt és éreztem hogy kikellene fújnia az órát.


A másodiknál soha sem. Sajna hihetetlenöl utálta, és annyira sírt, hogy nem volt szívem lefogni, rátérdelni tudtam volna max. Azt meg én már gyerek bántamazásnak tekíntettem, így inkább nem szívtam neki.

2017. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jah nálunk is ez van, csutak leizzad ,sikít, ordítva sír annyira utálja, én lepedőbe csavarom szegényt csak úgy megy..

Ezért is irányul erre a kérdésem hogy csak akkor tekinthető gyógyultnak ha már semmi nem jön vagy normál esetbe is jöhet váladék? Hiszen ha sír közbe akkor termelődik, nem?

2017. szept. 18. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Első. Azért mert lefogod a térdeddel azt gyerekbántalmazásnak nézed inkább nem szivod az orrát mert sír,kapjon inkáb arc,vagy homloküreggyulladást. Miér is ne az jobb.

Kérdező. Én addig szívtam mikor már utolsó pár alkalommal bem jött semmi vagy amig hallottam, hogy szipog. Lányom és fiam is sírt de muszály volt, lányom 3 évesen fiam már tavaly télen fújta az orrát májusban volt 2 éves. És én "rá ültem" persze a súlyomat nem helyeztem rá csak ugy tudtam lefogni a kezét lábát egyszerre hihetetlen mennyi erő van benne.

2017. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyerekbántalmazás tényleg túlzás bár néha én is úgy érzem magam, hihetetlen hogy utána még úgy bújik hozzám hogy el se enged úgy sajnálom.. na mindegy visszatérve, szipogni soha nem szipog,nem is folyik neki csak tényleg egy kicsi jön szívásnál de az nem lehet csak a sírástól?

Szóval ha egy egészséges gyereknek befújnál orrsprayvel és leszívod akkor alapesetbe üresnek kéne lennie a tartálynak? :)

2017. szept. 18. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én aaddig szívom míg magától folyik vagy láthatóan nem kap levegőt.
2017. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!