Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Lehet lázas 3napja a foga miatt? Vigyem el másik orvoshoz is?

Voltunk orvosnál állítja hogy a foga miatt lázas a 7hónapos törpünk.Ez a negyedik foga elég nehezen akar kibújni.De,a többi fogával nem volt láza.Este,és reggel 38 felett van napkozben pedig nem lázas.Cataflam cseppet írt neki.

09-23 21:22  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nálunk 3 napos láz nevű betegségnél volt ilyen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-23 21:25 Privát üzenet
Elvileg fogzás nem okozhat lázat. A fiam 2 fognál is beteg lett, csak akkor lett láza, a betegség miatt. Ha az orvos nem lát betegségre utaló jelet, akkor sem kellene ennyiben hagyni. Nem lát mindent, pl egy vizeletvétel jó lenne. Aztán ha mégis megszűnik a fog áttörésével sem a te babád az első, akinek mégis volt láza fogzás miatt, itt is szoktam olvasni, de nekem még a védőnő is mondta, az egyik gyerekének 4 foga jött egyszerre és lázas volt a baba.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 09-23 21:37 Privát üzenet
Fogzás miatt de még sem.
Nagyon legyengül az immunrendszerük fogzásnál a babáknál/gyerekeknél sajnos az összes eddigi betegségét fogzási időszakba kapta ő is el.. Ilyenkor nagyon kell vigyázni,ügyelni a higiéniára, pedig ilyenkor a legnehezebb is mert mindent a szájukba vesznek hogy csillapítsák a kellemetlen ínyérzetet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 09-23 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kaáliban ha az orvosom szabin van, elmehetek egy másik orvoshoz vizsgálatra?
Pozitívat teszteltem, majd elmentem az orvoshoz, aki 2x hasi ultrahangot csinált, amin nem látott semmit. Holnap megyek egy másik orvoshoz, hüvelyi uh-t fogok kérni (az előzőnél..
Miért van ez? Az egyik kérdésnél lecseszik a kérdezőt, hogy miért nem megy orvoshoz rögtön (akár jogosan is). Másik kérdésnél meg azt a válaszolót hülyézik le, aki íjra, hogy..
Van olyan, hogy 8 hetesen van szívhang,10 hetesen pedig nem látja az orvos? Érdemes másik orvoshoz menni, vagy tényleg elhalt a baba? Műtét előtt érdemes még megnézni? Hátha.
Ez mit jelent? Most akkor mi van? Menjek másik orvoshoz?
4 és fél éves a kisfiam, az egyik heréje jóval nagyobb mint a másik, vigyem orvoshoz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu