Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitamint adtok 3-4...

Milyen vitamint adtok 3-4 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Masrlakócskát, forever kidset nem akarja megenni.
2017. okt. 14. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Béres csepp, C-vitamin, WellnessKids (Oriflame), és télen Vigantol, a megfelelő étrend alap.


Nem is voltak betegek tavasz óta, hála a jó égnek, pedig három ovisom van!

2017. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Ezek a mai terméket közel nem tartalmaznak már annyi vitamint mint régebben.Ez persze nem azt jelenti, hogy adj neki 1-2 tablettát, és le van tudva. Mindenképpen erőltetni kellene a zöldséget és gyümölcsöt, és persze tolni kellene egy kis vitamint is.

Én a nem patikában kapható vitaminokban hiszek, pl.forver, amway.

2017. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Láttam a siófoki anyukák fb-s csoportban is a kérdésed. :)
2017. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

3-as vagyok es felhaborodott. Azt kerdezte a kerdezo, milyen vitamint adtok, nem azt, hogy milyen gyumolcsot! Szoveg ertelmezese altalanos iskola!!! Okosak! Gyumit minden nap kap az oviban, mert viszunk be csoport szinten.

1-es es az ot istenitoknek: banan, narancs, kiwi...rohog a vakbelem. Vitamin??? Tudod te, hogyan ernek meg? Tele vannak vegyszerrel. Mi is adunk ilyeneket, de nem minden nap. Meg ha hazi almat, szolot, szilvat mondtal volna. De itt az is bun, ha ez keves a gyerekunknek, es melle adunk immunotrofinat. Sok buta kommentelo. Grrrrrr!!!!

2017. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. Végre valaki :D u.előtti, ott legalább értelmesebb válaszokat kaptam.. pacsi! :P
2017. okt. 15. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!