Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy augusztus óta szívnom kell az orrát?

Figyelt kérdés

Augusztusba kapott el egy vírusos megfázást, akkor 3 hétig szívtam az orrát.

Azt hittem meggyógyult mert már nem folyt neki,abbahagytam az orrszívást de tévedtem mert ráment a fülére, így újra elkezdtem szívni most megint 2 hete szívom.

A kedve és az étvágya kitűnő, de szegénynek már vérzik az orra a sok orrszívástól. A váladék hol vizes,hol sűrű.

18 hónapos gyerekről van szó.

Kezelés erre nincs, gyógyszer nincs rá a tengervizes orrspray meg a nasivinen kívül, amit már így is volt hogy fel kellett függesztenem mert 2 hétig lehet egyszerre.

Mit csináljak, mitől lehet ez szerintetek?


2017. okt. 16. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hú, és nem ordít közben? :-( Ha már vérzik is az orra? Próbálj sokat párologtatni és ihatóan nagyon meleg teát adni neki mézzel. Nekem elég soknak tűnik ez az idő, a három hét is...valamilyen multivitaminnal nem próbálkoztál még? Valahogy erősíteni kellene a kis immunrendszerét. Nem tudom, szoptatod-e esetleg, mert akkor ehetnél te pl. fokhagyma kapszulát (kiváló náthára, és szopin keresztül ugye megkapja a baba is), vagy lehetne esetlen teába Béres cseppet tenni folyékony C vitaminnal. Köhög is amúgy?
2017. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nagyon, mire végzünk csurom víz a gyerek.. nagyon sajnálom.

Adok neki cebiont és marslakócskák immunot is, nem szopizik és nem köhög, teljesen jó kedélyű és étvágyú ezen kívül..

próbáltuk már sószobát is, párologtatok is de semmi ..

2017. okt. 16. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Bagatellül hangzik, de nem lehet esetleg allergia? Akár ételallergia is, mert ugye ott keresztallergiák is kialakulhatnak...lehet, érdemes lenne elvinni allergia tesztre.
2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam kíváncsi voltam írja -e valaki.

De akkor ezt a valamit mindennap kéne ennie hogy follyon tőle az orra nem?

2017. okt. 16. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak azért írom, mert nekem nagyon gyanúsan sok ez a betegen töltött idő...oké, létezik visszaesés, de akkor is úgy tűnik, mintha valami más okozná a tüneteket, mintha ez a náthaféleség inkább amolyan melléktünete lenne valami másnak, ezért gondolok itt allergiára.
2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha allergia álla a háttérben és kiderülne, mi okozza, és annak fogyasztását (vagy testére kenését..stb stb) megszüntetnének, lehet, megszűnnének egyből a panaszok, mindenféle további kezelés nélkül. Persze valószínűleg karcolásos tesztet csinálnának, ami nem kellemes, de egy próbát megér.
2017. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Holnap felhívom dokit mindenképp, kicsit félek hogy vért vesznek tőle de szerintem is már legalább javulnia kéne az állapotának legalább..

Főleg ha beteg lenne akkor nem lenne ilyen jó kedve meg étvágya mellette.

Jó, éjszaka nem alszik de ő sose volt jó alvó.

2017. okt. 16. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyomottabb lenne igen, és vélhetően kevesebbet is enne. Remélem, kiderül hamar, mi okozza!
2017. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csaj egy tipp de én szeptember óta pollenallergiával küzdök. Hosszú évek óta idén újra előjött úgyhogy gyanítom magasabb a koncentráció a megszokottnál.
2017. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészhez vidd el! Nálunk sajnos a penicillin segitett...
2017. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!