Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy augusztus óta szívnom kell az orrát?

Figyelt kérdés

Augusztusba kapott el egy vírusos megfázást, akkor 3 hétig szívtam az orrát.

Azt hittem meggyógyult mert már nem folyt neki,abbahagytam az orrszívást de tévedtem mert ráment a fülére, így újra elkezdtem szívni most megint 2 hete szívom.

A kedve és az étvágya kitűnő, de szegénynek már vérzik az orra a sok orrszívástól. A váladék hol vizes,hol sűrű.

18 hónapos gyerekről van szó.

Kezelés erre nincs, gyógyszer nincs rá a tengervizes orrspray meg a nasivinen kívül, amit már így is volt hogy fel kellett függesztenem mert 2 hétig lehet egyszerre.

Mit csináljak, mitől lehet ez szerintetek?


2017. okt. 16. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most beutaltak minket vér-széklet,vizelet,utána immunológia.

Fül-orr gégészeten semmit nem mondtak azt mondták biztos a foga.. :-/

Penicilin az mire volt jó hogy kapta?

2017. okt. 17. 20:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Augmentin szirupot kapott. Volt egy krónikussá vált gyulladása az orrmandula helyén, ez okozta az állandó orrfolyást.
2017. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És ezt hogy derítették ki?
2017. okt. 18. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!