Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet a baja a kisfiamnak?

Mi lehet a baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre mintha meg lenne kicsit duzzadva a kukaca a 3 éves kisfiamnak,és piros is a hugycső nyílásnál!

Nos holnap vinném orvoshoz de addig is szerintetek Sudocremmel bekenhetem?

És ez urológushoz tartozik v sebészet?

Köszönöm szépen


2017. nov. 1. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Urológus mindenképp szerintem bekenheted sudocremmel de nem sok értelmét látom attól nem múlik el max mire orvkshoz viszed pont elhalványodik orvos aztmondja semmi baja és 2 hét múlva mehetsz újra mert már nem kened és visszajöt a duzzanás vagy B variáns hogy többet árt mint használ
2017. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem köszi!

Valszeg hogy amúgy is csak 2 hét mulvára kapunk időpontot😈😈😢

2017. nov. 1. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig az esti mosakodásnál nem húztad hátra a makkról a fitymát, most tedd meg és mosd meg alaposan (csak vízzel !). Valószínűleg valami ártalmatlannak mondható baktérium beszennyezte és csak enyhe gyulladás van. Ha a gyerek piszkos kézzel nyúlt hozzá, akkor ez előfordul (különösen gyakori a játszótéri homokozó után). Ebben a korban a napi személyi higiéniát meg kell tanítani a fiúknak is, ráadásul ellenőrizhető, hogy nincs-e fitymaszűkület.
2017. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a második válaszolónak is
2017. nov. 1. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetran vagy burow kenőccsel kend. Illetve kamillas lemosas. Mi is igy jártunk pár hónapja.
2017. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is elofordult eddig 3-szor.Nagyon figyelni kell, hogy ne fogja meg koszos kezzel.Mi csak a gyerekorvosnal voltunk.Napi 3-szor kellett lemosni Betadinos fiziologias sooldattal.Minden jot!
2017. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagxon köszönöm a két utolsó válaszolónak is !!Volt itthon tetran lemostam a kukacát éa hajszál vékonyan bekentem!!De már nem is volt piros és a felhúzásnál úgy is nyafogott eddig is ,persze csak hétfőre kaptunk időpontot!!

Addig ezt csináljuk!

2017. nov. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!