Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 honapos baba nathas, de...

7 honapos baba nathas, de csak vizet iszik?

Figyelt kérdés
Teat sem akar csak viezet.Azert gondolom h baj,mert a felnottek is ilyenkor meleg tat isznak,de o nem fogadja el.A viz az meg nem gyogyit?!
2017. nov. 18. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tea se gyógyít csak meleg így jól esik hidegrázás, torokfájás ellen, illetve méz az jó köhögés ellen de babádnak még nem szabad adni.

Csinálj finom házi húslevest,zöldséglevest neki azt adhatod melegen de az se fogja meggyógyítani :)

Vírus ellen csak az idő, gyakori orrszívás tengervizes orrsprayel, pihenés, és ha jó idő van levegőztesd.

2017. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék kell, mert a nyákot oldja. Az teljesen mindegy, hogy tea vagy víz.
2017. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Én is zöldség levest szoktam ilyenkor csinálni és adok neki belőle :) Én is jobban gyógyulok a meleg levestől!


Amúgy a fiam se itta a teát. Most sem. De ha egy kevés cukrot raktam bele akkor simán itta.. Megfázáskor nem érdekelt hogy cukor van a teájában.


Másik a Cebion cseppek. Sima C vitamin. Csepegtess a vizébe amennyit a kicsiknek előírnak. Ha jól emlékszem 10 csepp amit akár 2x5 cseppel is be lehet adni.

2017. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted a tea gyogyit ???

Komolyan , ilyenek szulnek es nevelnek gyereket?!


Nem, a tea nem gyogyit. Teljesen mindegy milyen folyadekot iszik ...

2017. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem babateára gondoltál! És ahogy írták, a tea nem gyógyít. Anyatejet vagy tápszert gondolom kap! A folyadék a lényeg, nem az, hogy milyen!
2017. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso.Kepzeld ilyenek nevelnek gyereket.Sot ilyenek dolgoznal a gyermekvedelemben...De te nagyon okos vagy,mar csak a modoroddal kell valamit kezdened es egy igazi szuper ember leszel..
2017. nov. 19. 06:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Es van jasfajas ellen is tea(edeskomeny),van kamilla tea amo gyulladascsokkento...De igazad van a tea nem gyogyit....
2017. nov. 19. 07:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek szolt
2017. nov. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!