Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet tenni olyan ember...

Mit lehet tenni olyan ember ellen (apa), aki akkor sem hiszi el, hogy beteg vagy ha előtte eszel össze és még lázasan is behajt?

Figyelt kérdés

Megy hogy szimulálsz, kitalálod stb. Biztos ott akarod hagyatni az iskolát. Csak agybajod van.

Volt, hogy 40 fokos lázzal be kellett mennem, mert csak nem akarok iskolába menni. Aztán kiderült, hogy tüdőgyulladás.

Kitűnő tanuló vagyok, mégis.


2017. nov. 20. 05:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Mit lehet tenni? Szólni a tanárnak :D

Ugyanezt tettem 10 éve, úgy lecseszték anyukámat, hogy öröm volt hallgatni. Konkrétan 39 fokos lázam volt, nem voltam hiányzós típus, de mikor mondtam neki, hogy lázasnak érzem magam és mandula gyulladásom is van, csak letolt, hogy na és?-Lógni akarsz?

Na ott annyira leteremtette az ofő, hogy elszégyelte magát. A kisebb tesómmal ezt már nem játszotta el.

Ennyi. Próbáld meg.

2017. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Nap közben szólsz a tanárnak, hogy lázas vagy, engedjen el orvoshoz. Otthon meg elmondod, hogy a tanár hazazavart, és igazolás nélkül nem mehetsz suliba.
2017. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!