Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen probiotikum vált be...

Milyen probiotikum vált be antibiotikum mellett?

Figyelt kérdés
Kislányom tegnap kezdett antibiotikumot szedni, Protextint adtam neki mellé. Az első adag gyógyszer után fél órával már hasmenése volt. Lehetett már az antibiotikumtól? Napi kb 3x megy a hasa rövid időn belül a gyógyszer után. Más probiotikum esetleg jobb lenne? Köszönök minden tapasztalatot!

2017. nov. 28. 22:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én hasznosnak tartottam minden választ, más pontozott le. Ki fogjuk próbálni az Enterolt, de most már a Normaflornál maradtunk. Hogy annak a hatására-e, vagy egyébként is jobb lett volna, tegnap már csak egyszer ment a hasa, ma meg eddig egyáltalán nem. Köszönöm a tapasztalatokat és a jókívánságot is! :)
2017. nov. 30. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!