Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csak engem zavar, jogy a...

Csak engem zavar, jogy a gyerekek használt wc papírgurigával játszanak az óvodában, iskolában?

Figyelt kérdés

Annyi kreatív dolgot lehetne készíteni, de ezt úgy veszik elő minden évben, mintha kötelező lenne. A suliba vinni kellett, az oviban pedig nem tudom honnan kerítettek minden gyereknek egyet, amit kifestenek, aztán odaajándékoznak másnak.

Aztán minden évben kötelező jelleggel megy mikulástól karácsonyig a fosás-hányás! Miért kell ez???


2017. dec. 22. 10:21
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*hogy
2017. dec. 22. 10:22
 2/32 A kérdező kommentje:
Itthon sem szivesen adtam oda neki, inkább a papírtörlő gurigájával játszott. De, hogy kötelező jelleggel kifestetnek vele egy ki tudja honnan odakerült és milyen kézzel fogdosott(valszeg félig szaros) papírdarabot. Hát ez nonszensz.
2017. dec. 22. 10:26
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is ez fordult meg a fejemben a minap! Hogy olyasmit fogdosnak össze, amit az ember konkrétan pisi-kaki UTÁN de kézmosás ELŐTT fog meg. Nálunk is abból készítgetnek mindenfélét, engem is zavar! Mi olyat vittünk be, amit frissen megvettünk, letekertünk és abból alkotott a fiam, magyarul a guriga a wc közelében sem járt.
2017. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Semmi bajuk sem lesz a WC-papírgurigától, elvégre nem AZT használják az emberek, hanem a rajta lévö papírt és az sem piszkos, ami még a gurigán van - mert a használt a VW-be kerül.
2017. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, aki letekeri az uccsó papírt az megfogja a gurigát....lehet hogy konkrétan olyan kézzel amivel előtte a farkát fogta pisilés után. Alap: a wc-ben lévő dolgok nem higiénikusak, nem játékra valók!
2017. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Minden pisi kaki után törlöd a budikilincset is? Ugye azt is összefogdossátok. Rėgen is játszottak hasonlókkal a gyerekek. Nem lett bajuk. A maiaknak sem lesz. Sokan már a legkisebb szellőtől is kiakadnak ha a gyereket ėri... Sok esetben ezėrt is betegesek, gyenge az immunrendszerük.
2017. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

De megfogod akkor pl ha új tekercset teszel a tartóra. Azt pedig nem tudhatod, hogy más hogyan használja. Én is vittem volna egy tisztát, de az oviban kapott egyett. Gondolom amit évközben bennt használtak. Az ovisok meg nem arról híresek, hogy milyen precízen használják a wc papír.

Gyerekkoromban mi is játszottunk vele. Bennem sem merült volna fel a kérdés, ha nem mikulás uti fel a fejét 5. éve ez a fosós veszedelem, ami karácsonyig kivétel nélkül mindenkin végigmegy.

2017. dec. 22. 10:37
 8/32 A kérdező kommentje:
Mikulás után
2017. dec. 22. 10:38
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
A lėgfrissítő flakon fogdosás a budilehúzó kimaradt. Azt is napi szinten akár 4x takarítod? Nem hiszem.
2017. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
baze te xaros kézzel fogdosod a gurigát??
2017. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!