Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csak engem zavar, jogy a...

Csak engem zavar, jogy a gyerekek használt wc papírgurigával játszanak az óvodában, iskolában?

Figyelt kérdés

Annyi kreatív dolgot lehetne készíteni, de ezt úgy veszik elő minden évben, mintha kötelező lenne. A suliba vinni kellett, az oviban pedig nem tudom honnan kerítettek minden gyereknek egyet, amit kifestenek, aztán odaajándékoznak másnak.

Aztán minden évben kötelező jelleggel megy mikulástól karácsonyig a fosás-hányás! Miért kell ez???


2017. dec. 22. 10:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem fertőtlenítem. De nem is rakja ki a gyerek büszkén az ebédlőasztalra és nem viszi be a szobájába, hogy játszon vele.

Nálatok a wc kefe is gyerekjáték kategória?

2017. dec. 22. 10:43
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Én sem örülnék neki.
2017. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
Hát kérdező láthatod valakiket nem zavar. Az igényesség-igénytelenség között több szint van, az emberek hozzáállása eltérő lesz, míg világ a világ :) Azt teheted hogy a Te gyerekednek viszel be frissen letekertet és megmondod hogy azt használja. Aki szerint meg a budiban tárolt-használt dolgok játékra valók, azok nyilván más értékrendet követnek, nem vagyunk egyformák.
2017. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én nem koszolom össze, de valaki biztosan mert járvány van. És nem hiszem, hogy véletlenül.
2017. dec. 22. 10:45
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik, hogy a válaszolók egyike sem utazik tömegközlekedéssel és nem fog meg a boltokban sem kosarat, kocsit. De a guriga, na az aztán maga a baktériumtenyészet....
2017. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van #15, mivel úgyis bkv-zunk, ne is törekedjünk legalább az élet más területein a tisztaságra. Sőt, mivel mashol is összeszedhetünk bármit, tojjunk bele és tároljuk az edényeket a budiban.
2017. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Gandolom a bkv-n talált használt zsebkendőket is zokszó nélkül zsebre vágod. Hátha jó lesz még valamire. Pl az ünnepi asztalon lehet belőle egy szép dekoráció, ha elég sokat megszerzel.
2017. dec. 22. 11:07
 18/32 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj kedves trollkodó, hogy a számodra nem elfogadható véleményeket gondolatokat személyeskedéssel kompenzálod. Az ostoba kérdésedre nem igazi, hanem téged megerősítő kommenteket vársz. Szerintem TROLL vagy!
2017. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

Borzasztóan agresszív és támadó stílusod van, kérdező.

Kifejezetten óvodában és iskolában, egyéb nyilvános helyen vannak a legsterilebben kezelve a gurigák, hogy a példádnál maradjak. Ugyanis akár nagy tekercselős ipari gurigáról beszélünk, akár zárt tartóról, ahol lecsúszik a következő tekercs, egyiknél sem nyúl hozzá a gyerek a gurigához magához. Csakis a takarító, aki cseréli, ő meg ugyebár nem mosdó után, hanem tiszta kézzel fogja meg...

Egyébként a fosó-hányos vírusok ugyanúgy terjednek, mint az influenza, végigmennek mindenkin. Nem hepatitisről beszélünk, hanem egy szimpla vírusról.

Egészséges immunrendszerű gyerek meg nem lesz beteg a wc papír tekercstől.


(Mellesleg nem tudom, te mit csinálsz otthon a fürdőszobádban, de nálunk az a szokás, hogy a tekercset nem sz@rás közben, hanem tiszta kézzel cseréljük ki.)

2017. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Nálad a pont, utolsó.
2017. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!