Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bevinnétek ügyeletre ebben az...

Bevinnétek ügyeletre ebben az esetben?

Figyelt kérdés

15 hós a fiam. 23án belázasodott, tekintettel hogy nem volt más tünet jó kedvü volt, akkor nem fordultam vele orvoshoz. Egyreszt mert a 15 hos oltas miatt mkndtak h lazasodhat, masreszt az unnepek miatt. De aztan a tesoja is belazasodott szoval nyilvanvalo hogy valami fertozo valami es nem oltasi betegseg volt..lazas volt 3 napig aztan kis piros kiutesei lettek amik egy nap alatt elmultak (tunet tovabbra se semmi, jo kozerzet)

Olvastam a harom napos lazrol hogy az jar ilyen utolagos gyorsan elmulo kiutesekkel, mondom hurra ezen is tul vagyunk. Eltelt 2 nap egeszsegesen, betaknyosodott. Csutortokon. Kedve azota is jo erre tegnap estere elkezdett kohogni is, hurutosan, majd most belazasodott megint....ez most vajon egy uj valami amit benyalt vagy a korabbi betegseget kellett volna kikezeltetnem? Amugy az unneppekkor kerult kapcsolatba taknyos kohogos babaval...na szoval mivel megint 31e van, csak ugyeletre vihetem....ti bevinnétek?

Azert hezitalok mert amugy jo a kedve, eszik iszik fehat valszeg torka fule stb nem faj, az egyetlen ami aggaszt hogy eleg bagyadt volt mikor mertem a lazat..askor legalabb uvolt ha lazas...most még az se..


2017. dec. 31. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
A háromnapos láz olyan, amilyet leírtál, ez a nátha valami új betegség. Én nem vinném, ha a köhögése nem vészes, és a légzése rendben van, mert úgysem csinálnak vele semmit, valószínűleg vírusfertőzés, majd elmúlik.
2017. dec. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Én viszont be vinném. Te is úgy lennél nyugodt illetve a köhögésére tudnak adni vmit.
2017. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosz. Nem vittem be mert láztalanul és jó kedvuen ebredt. Nem is volt neki azota, habar rekedt, taknyos, hurutos. Nalunk.egyebkent antibiotikumot 3-4 lazas napig amugy sem irnak, ilyenre mindig sinupretet kapok ami sztem semmit se ér, meg orrcseppet. Mindketto van itthon, hasznalom szorgosan, meg csinaltam neki kakukkfuves ulofurdot a hurut miatt. Remélem ma ejjel mar nem lazasodik. Ha keddig nincs merheto javulas ugyis elviszem
2017. dec. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!