Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az nem baj ha egy 2 év körüli...

Az nem baj ha egy 2 év körüli gyereknek mindig krémes a széklete?

Figyelt kérdés

Nem fáj a hasa, étvágya is jó , de mindig ilyen sok krémes széklet van a pelusba, napi 1x. Van hogy olyan sok hogy a derekáig, kicsit hasonlít a kisbaba székletére.

Nem kellene neki már furkósnak lennie? Valahol olvastam hogy ebbe a korba normális, csak nem részletezték miért és kíváncsi vagyok más anyukák véleményére is.

Dokit nem kérdeztem még, legutóbb székrekedése volt pl de utána is erre a székletre váltott vissza.

Tejre és tojásra diétázunk allergia miatt.


2018. jan. 18. 20:31
1 2
 1/17 marika vargas válasza:
nem lehet hogy a pelusba pépelődik össze? nálunk mindig akkor olyan
2018. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Fú nem ,szóval nem azt mondom hogy lapos, hanem krémes és sok, szóval nem egybeálló kaki.

Hadd ne részletezzem hogy olyan mint egy bolognai, najó már részleteztem, remélem senkinek nem fog eszébe jutni következő főzésnél :)

2018. jan. 18. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szójára is diétáztok? Tejhez nagy átlagban társul! Nekünk a szójától és a gluténtól volt ilyen krémes!
2018. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szója és glutén negatív lett allergiára, de nem is eszik olyat amiben lenne :-/
2018. jan. 18. 21:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is negatív lett mindenre, mégis tünetel tejre, tojásra, szójára, így tartjuk a diétát! Az intolerancia nem mutatható ki,de a tünetek ugyanazok! Szerintem valami èrzèkenysèg vagy allergia lesz! Állandóan ilyen neki vagy csak néha?
2018. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát most már kb 4-5 hete állandóan, aztán 1-2 napig van hogy nem is kakil utána normalizálódik 1x aztán újra krémes.

De szerencsére más tüneteket nem okoz, tényleg nem eszik semmi szójásat az a baj.. Napi 1x van csak neki ezzel senki nem fog foglalkozni az a baj mert nem kórós, és volt neki nemrég széklettenyésztése is negatív lett minden.

2018. jan. 19. 08:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor egy tanácsom van, vezess ètkezèsi naplót és az alapján figyeld milyen étel után lesz ilyen a szèklete! Nálunk is így derült ki, hogy mire érzékeny!
2018. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

oksi ezt megpróbálom, akkor ez mindenképp abnormális?

Nálatok milyen a normális széklet?

2018. jan. 19. 13:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Mint a felnőttek, lágy, de nem folyik szét, szépen kilehet szedni egy darabban a pelusbol vagy biliből! Akkor szokott olyan lenni mint a tiétek, ha véletlen diéta hiba van!
2018. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez, en azt vettem eszre, hogy a mandarin, narancs utan ilyen. Mar egy jo ideje normalis volt (glutent regota kap, szojat nem eszik, ezek igy kizarva), es most megint ilyen a teli idoszak ota kis kivetellel, nemreg esett le, hogy a citrusfelektol.
2018. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!