Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet az oka hogy megint...

Mi lehet az oka hogy megint belázasodott?

Figyelt kérdés
Fiam két hete beteg. Első héten lázas volt, kapott antibiotikumot, a láz elmúlt jött az ugató köhögés. Ezért kapott köptetőt meg ventolint kell neki adni. Pár napja jobban volt kevesebbet köhög étvágya közérzete jó. Viszont ma reggel megint 37.7 volt a hője. Tegnap vittem ellenőrzésre, akkor még nem volt lázas. Nem tudom mi lehet ez. Amúgy nem látszik rajta semmi. Most megint vigyem vissza az orvoshoz? Ha bármi gond lenne azt tegnap is látnia kellett volna nem? Hiszen alaposan megvizsgálta. Vagy lehet, hogy az este jött elő valami megint? Tesó is beteg neki mandula gyulladása van.
2018. febr. 23. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elkapott valami mást amikor orvosnál voltatok. Vagy a tesótól a mandulagyulladást. Ha ismét lázas lesz és nemcsak hőemelkedése lesz én elvinném az orvoshoz megint.
2018. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én elvittem a lányomat az orvoshoz hogy fáj a füle,megnézte nem látott semmit. Hazavittem ebéd után belázasodott. Másnap pedig az ügyeleten kötöttünk ki. Heveny középfülgyulladás,mandulagyulladással és hörghuruttal.

2018. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy először csak szimplán vírusos fertőzése volt (amire mondjuk nem kellett volna antibiotikum), most pedig felülfertőződött baktériummal. Vagy először is az volt neki, most meg visszaesett. Mivel gyenge az immunrendszere eleve a betegség miatt, így könnyen kap el újra fertőzést, pl. tesótól a mandulagyulladást. És valóban magam is tapasztaltam, hogy megnézte egyik nap az orvos, csak picit pirosnak látta a torkát, más mindent rendben talált, aztán éjszaka magas láza lett, következő nap már teljesen begyulladt a torka és a füle is a fiamnak. Én a helyedben visszavinném az orvoshoz ismét.
2018. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza viszem mindenképpen.
2018. febr. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!