Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez még az influenza miatt...

Ez még az influenza miatt lehet vagy egy újabb valami?

Figyelt kérdés

2 éves gyermekem három hete influenzás lett. A felső légúti tünetek szépen elmúltak de ezzel.egyenesen arányosan hasmenese lett. Ami a mai napig eltart tehát kb két hete. Nem híg, folyós de lágy,kb mint a főzelék állagra.(bocsi) napi kb 2 x van neki. És nyálkás. Ezt nem tudom hova tenni. Hisz nem hurutos,nem.folyik az orra. Adok neki két féle probiotikumot is.

Mára meg piros lett mind két szeme.

Vajon miért? Aggódom,hogy ilyen sokáig elhúzódik neki ez az egész. Meg hogy most miért ilyen a szeme.


2018. márc. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is, ismerős gyerekében is így "vándorol"a gyulladás, hol a felső, hol alsó légutakban, arcüreg- , fül-, szemgyulladás. Két hétig sem tanácsos közösségbe vinni mert visszajönnek a tünetek.

Lámpázni kell az arcot és minél többet otthon lenni, ki kell feküdniük.

Egy hét antibiotikumot kapott, mellette és másik héten probiotikum, vitaminok, szemcsepp, gyakori orrszivás, husleves. Másképp visszaesnek

2018. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem lázas nem náthás. Ezért sem értem
2018. márc. 4. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kötőhártya gyulladással kezdődött, és másnap reggelre tiszta nátha lettem, szemcseppre sem múlt el a szememen a gyulladás, csak rá 2 hétre amikor a náthám is véget ért, azóta meg köhögök, nagyon elhúzódó idén nálam ez a vírusos betegség. Hasmenés lehet egy másik vírustól is, szerintem vidd el orvoshoz.
2018. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!