Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki segít, ha beteg vagy - es...

Ki segít, ha beteg vagy - es esetleg a gyerek is?

Figyelt kérdés

Anyukameknal lakunk meg par hónapig es bar vannak hátrányai is, most nagyon jót tesz, hogy segít: lázas vagyok, ráz a hideg. A gyerek is nagyon nyuzott, köhög, folyik az orra.

Ti hogy oldjatok meg ilyenkor?


2018. márc. 12. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Én egyedül nevelem őket így sosincs időm elmerülni a betegségben
2018. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szoval senki, sajnalom.

Az ember beteg vagy nem, az "elmerülest" nem értem, illetve kissé sebzett válasz, de sebaj.

2018. márc. 12. 16:32
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjem tud akkor szabin marad,ha nem tud akkor a túlélésre játszok ...3 gyerek van. Szerencsére évek óta max egy kis nátha kap el
2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Senki. Be lehet venni egy lazcsillapitot es a gyerekkel foglalkozni. Nem osanyasagbol meg martirkodasbol, hanem mert a gyereknek ilyenkor ugyse jo senki az anyjan kivul, neked meg tenyleg megoldja a problemadat egy lazcsillapito. Amig a gyerek nem gyogyul meg, addig ugyse fogsz te se.
2018. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Senkik. Megoldom egyedul.
2018. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Senki. Olyankor rendelem az ételt, és ki se mászunk az ágyból, mesét nézünk. Szerencsére egy-két nap alatt túl vagyok a nehezén és mehet minden a megszokott ütemben.
2018. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Hu, hat kedbes anyukák, nekem még nincs gyerekem, de baromi jó nektek, ha a betegséget el tudjátok intézni azzal, hogy bevesztek egy lázcsillapitót. Engem rendszerint ágynak dönt a betegség, fájnak az izmaim, izületeim, néha, ha közben lázam is van, néha az is nehezemre esik, hogy felüljek teáért. Ez eltart egy-két napig, persze utána már jobb a helyzet, de ilyen esetekben nem hiszem, hogy el tud egy ember egy kisgyereket látni, főzni neki, rohanni utána. Együttérzek kedves kérdező, nagyon jó, hogy van aki segitsen. Szerintem úgy oldanám meg, hogy a férjemet otthon marasztalnám, legyen a gyerekkel, nekem is jól esne, ha lenne aki kaját készit, meg teát főz. Ha nem lenne megoldható, szerintem valami külső segitség mindenképp kellene, anyukám, barátnő, testvér...
2018. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
7, ha lesz gyereked és nem lesz épp más aki ellássa, képes leszel kikelni, mert muszáj. Ilyen egyszerű.
2018. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnos ez van. Ha nincs segítséged, akkor nem tudsz mit tenni, a gyereket el kell látni, figyelni kell rá. A nagyszülők nekünk is 300 km- re vannak, a férjem reggel 8- tól kb este 7- ig dolgozik.
2018. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

A férjem 24/48-azik, így szerencsére az van, hogy ha dolgozik is, akkor is utána két napot itthon van (esetleg 3-at), így ő ilyenkor tud pörögni helyettem, ez így elég szerencsés helyzet. Ha épp dolgozik, akkor mondjuk senki nem segít. Azaz anyám segítségnek hívja, hogy idejön egy órára és ül a kanapén :D valójában ugyanúgy hagyja ugrálni a gyereket a fejemen.

Nekem 3 éves lesz nyáron a lányom, már megérti, hogy anyu most szarul van, nézzünk mesét vagy ilyesmi, ilyenkor bevallom, szoktam ilyen passzív napokat tartani.

2018. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!