Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Iskolás korú / 8 éves/ gyerkőc...

Iskolás korú / 8 éves/ gyerkőcök anyukái nektek mennyire sűrűn beteg a gyerek? Böven lent

Figyelt kérdés

Az eddigi iskolai évből nekem már 2x 1 hetet hiányzott :(

Sajnos tapasztalataim szerint havi 1 hetet itthon van kb novembertől majusig. Kivizsgaltattuk semmi baja az immunrendszerének mégis mindent elkap.Álltalában nátha hőemelkedés torok. Teljesen kikészülök. Idén különösen hamar jött a betegség. :( el vagyok keseredve hogy nem tufom mit tehetnénk.probáltunk broncho vaxom isoprinosin beres csepp , forever kids vitamint , gyömbért, homoktövist és tök mindegy akkor is beteg.. allergiás asztmáha van kimutatva ami miatt éves kontrollra járunk és időszakonként flixotidot kap.


2017. okt. 7. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Most 9 éves. Már egy éve szenvedünk a náthával. Még nyáron is taknyos volt egy kicsit. Közben kiderült, hogy allergiás, kapott rá gyógyszert, de nem lett sokkal jobb. Előtte évekig semmi baja nem volt. Évente egyszer elkapta az influenzát és ennyi. Műtétre is vár, tavasz óta, de nem tudják neki megcsinálni, mert mindig folyik az orra.
2017. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oo szegény gondolom mandula műtétre vár?

, annyira elkeseritő és aggodom a hiányzások miatt is.

2017. okt. 7. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, a mandulaműtéten már 2 és fél évesen átesett. Kicsit kényesebb műtétje lesz, ha egyszer meg tudják majd csinálni. De engem már nagyon idegesít ez az állandó nátha. Nem győzöm venni a papírzsepit, mossuk az orrát is rendszersen és egyszerűen nem akar elmúlni. Az összes zsebe mindig papírzsepivel van kitömve. Tavaly úgy kezdtük a sulit, hogy már szeptemberben két hetet hiányzott. Idén még csak két napot, de igazából csak a köhögése múlt el, ugyanúgy folyik az orra mint eddig.
2017. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnalom.Azért gondoltam a mandulára mert nekünk már 2x javasolták vetessük ki. De nem szeretnénk.

Már én is ki vagyok teljesen a sok betegeskedés miatt :( félek atttol is hogy lemarad.igyekszünk potolni mindent. Mi most már masodjara hiányzunk a suliból

2017. okt. 7. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Most másodikos. Egyelőre 2 nap hiányzással megúsztuk, náthás ő is rendszeresen. Itt is megy az orrmosás, orrcsepp, vitaminok, mást nem tudsz tenni. Az idén korábban kezdődött a náthás időszak, mint előző évben :(

Ha orrmandula műtét merül fel, attól nem félj, nálunk utána jobb lett a helyzet.

2017. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Echinacea cseppet adok nekik már másfél éve, plusz Vigantol és néha Cebion cseppet. 8 és 5 évesek. Előtte havi 1x otthon voltak 1 hétig. Tavaly pedig összvissz 2 napot hiányzott mind2 suliból/oviból. Szívből ajánlom!
2017. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az echinacea homeos bogyoját adtam de nem valt be; a cseppet nem ismerem.lehet kiprobálom; hany x hány cseppet adsz?
2017. okt. 8. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én teleszívom a cseppentőt/ gyerek.
2017. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt...szóval naponta kap mindegyik egy tele cseppentővel.
2017. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!