Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiderűlt hogy kisbabánk lesz....

Kiderűlt hogy kisbabánk lesz. Van 1 házi cicám mondta a védőnő ezt a cicavirust igy hivta lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
A cicánk 5 éve megvan. Szoba tiszta benti macska. Ki soha nem engedtük ő mindíg bent van. Nem evett életébe 1 egeret sem csak konzervet,alutasakos kaját illetve tápot. Házi kosztott nem eszi hiába adtunk neki. Lehet baj belőle hogy bent van velünk? Ágyba nem jöhet fel de azon kivűl mindig velünk van. Kicsit megilyedtem hogy a védőnő igy fogalmazott hogy macskavirus?
2018. ápr. 6. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Off: előző, nekem is a Zállatorvos jutott eszembe a kérdés láttán 😀 Hasznos videó!


Én 27 évig éltem együtt kinti és bejárós macsekokkal, mégis negatív volt a toxoplazma szűrésem, de mindig kértem, hogy nézzék azt is a vérvizsgálatoknál. A szülész meg mondta, hogy igazán felesleges minden alkalommal nézni, de ha megnyugtat... szülés után is kellett volna egyszer nézetni az ajánlás szerint, de akkor már jobb dolgom is volt,mint vérvételre rohanni. Macskàtól lehet manapság a legnehezebben elkapni.

2018. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem is minden macska hordozó, őket lehet erre vizsgálni? Neki se adj nyers húst. Meg neked is megnézik vérből, hogy átestél-e rajta. Ha igen, védett vagy.
2018. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem ijesztgetni akarlak de magzati sziv uh-ra menjetek el biztos ami biztos. Két ismerősömnek is van macskaja és mindkettőnknek szivbetegen született a gyereke. Lehet hogy véletlen de még nekik is feltűnő volt a dolog. Teljesen más fajta betegség van a két gyereknél amúgy, egyik enyhe dolog szerencsére, egy pici lyuk de a másiknak fallott tetralogiaja van...és már mutve is volt par honaposan:(
2018. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 2 benti perzsa cicám van (akik az ágyba is bejárnak). Se a védőnő, se a háziorvos, se a nőgyógyász nem küldött kivizsgálásra, annyit mondtak hogy a terhesség alatt ne én cseréljem az almot hanem a férjem. Így is tettünk, és a baba egészséges és macskaimádó lett!

15 hónapos most és alig győzőm videózni ahogy ölelgeti meg szeretgeti a macsekot, vagy ahogy kergetőznek a baba alagútban...

Szóval elég érdekes védőnő lehet aki macskavírussal ijesztget, de nem kell félni, nem olyan rossz mint aminek hangzik :P

2018. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!