Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Picit ekcémás a babám bőre,...

Picit ekcémás a babám bőre, gyerekorvos szerint nem kell vele foglalkozni, nem fura?

Figyelt kérdés
Hol erősebb hol gyengébb az ekcéma megjelenése, gyerekorvos azt mondta nem kell vele foglalkozni, de engem aggaszt. Vélemény?
2018. ápr. 9. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami ételre allergia?vagy esetleg beizzadt?vahy a doki mondta h ekcéma?pedig akkor egy krémet kellene irnia!
2018. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mosószer is, öblítő stb, vagy valamilyen étel, én nagyon nem örültem volna, ha ilyet mondott volna a dokink, hogy nem kell vele foglalkozni. Szerencsére foglalkozott vele, egyébként tejallergiás a gyerek.
2018. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először jött ki (nagyon durván) a babámon elvittem dokihoz, írt fel neki szteroidos krémet, fenistil cseppet és HA tápszert. Szépen elmúlt, azt mondta ha előjönne kezeljem a kencével amit adott. Időnként neki is fellángol. Uána olvastam a neten, full ráparáztam, hogy allergia meg asztma hajlam meg stb. Nem régiben megint eléggé csúnya lett a bőre, visszavittem a dokihoz és elővezettem az aggodalmaimat. Hát mosolygott rajtam egy jót és elmondta, hogy 2 éves kor alatt az ekcéma nagyon gyakori. Ha tejfehérje allergia okozná azt már rég tudnánk, ne aggódjam túl a dolgot. Én bízom a gyerekorvosunkban, úgyhogy már nem aggódom magam halálra. :)
2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*2-es vagyok, az igaz, hogy a fiamnak hasmenése is volt és brutál hasfájós volt, talán csak bőrtünettel nem erre gondolnék először én sem.
2018. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak is ekcémás kiütései voltak. Elkezdtünk szépen egyesével próbálkozni, hogy vajon mitől lehet. A mosószer és az öblítő volt a gond. Mióta áttértünk mosódióra azóta gyönyörű a bőre. Kb egy hónapja kipróbáltam, hogy tettem öblítőt a ruháihoz és megint előjöttek a kiütések.
2018. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aranka32 válasza:

Szia!Az én kisfiam 9 hónapos anyatejes és ekcémás ezért a gyerek doki azt mondta hogy dietazak

Ezert nemeszek a húst,tejtermék,tojás,hal

Te babad anyatejes vagy tápszeres,mit adol neki enni ezenkívül?

Bocs a hejtelen írás miatt külföldi vagyok

2018. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!