Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi baja lehet a babámnak? 1...

Mi baja lehet a babámnak? 1 hónapos! Mindig köszörüli a torkát nehezen alszik el és nehéz keltegetni .

Figyelt kérdés
Mingig a torkát köszörüli és nehezen alszik el látom rajta ,hogy álmos elalszik megébred a torkát köszörüli és úgy csinál a szájával mintha öklendezne .Nehezen tudom felkelteni én keltegetem etetéshez és kb 20 perc mire fel tudom ébreszteni ráadásul nyáladzik nyúlós habos a nyála .2 orvos is megnézte azt mondták meg van fázva .De ez az állapot több mint 1 hete tart tanácstalan vagyok .
2018. ápr. 12. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A váladékot leszívod az orrából? Előtte használsz tengervizes orrsprét? Lehet, valami nagyon irritálja a kis torkát, azért krákog. Miért kell keltegetni az etetéshez?

Olyan sokat alszik? Én soha nem keltettem a babámat, megvártam, amíg magától felkel és kéri a cicit.

Mondtad az orvosnak, hogy aluszékony?

Ha ennyire bizonytalan lennék, visszavinném még ma.

2018. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyatejet csöpögtetek az borrába és utána leszívom neki .lehet hogy csak én nem várom meg míg felkel,de 3 óránként etetni kell azt simán átaludná .De ha fent van akkor meg nehéz elaltatni.Gyerek orvosnak mondtam de semmit nem mondott rá.
2018. ápr. 12. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van, hidd el, van tapasztalatom és jót akarok. Az anyatej jó dolog, de amikor meg van fázva a baba, nem sokat ér, a tengervizes orrspré szépen átmossa, átöblíti a kicsi orrát, feloldja a beszáradt váladékot.

Ne ébresztgesd a kicsid, olyan aprócska még, 1 hónapos! Az én 1 hónaposom volt, hogy 6 órát aludt, után meg szépen belakmározott. Hagyd az ő kis igényei szerint a babád, vedd észre időben, amikor már álmos, tedd a mellkasodra akár kendőben, takargasd be a kis hátát egy puha pléddel és sétálgass vele, vagy dőlj hátra és pihenj te is. Az én kicsim 3 hónapos koráig a mellkasomon aludt, mert érezte közben az illatomat és hallotta, ahogy dobog a szívem. Nekik ez a legmegnyugtatóbb, amit csak tehetsz. A pocakodban is hallotta a szívedet, a különféle bugyborékolásokat, mindent. Neki a legnagyobb biztonság, ha bebugyolálod és fogod magadon, amikor már mélyebben alszik, át lehet tenni az ágyába.

Sok kicsi fél a saját ágyában, mert túl nagy neki a tér, még ha fejvédővel körbe is van téve a kiságy. Gondold el, hogy hónapokig a pocakodban volt, aztán hirtelen egy nagy térben lesz, neki még minden félelmetes. Ezért is van, hogy sok baba a bölcsőben jobban elalszik, vagy babakocsiban, ahol jóval kisebb a tér, nagyobb biztonságban érzi magát.

2018. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod töbször elolvastam megnyugtató 😊
2018. ápr. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!