Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehetséges, hogy valóban be...

Lehetséges, hogy valóban be kell feküdnie a kórházba a vizsgálatok idejére?

Figyelt kérdés
4 éves fiamat pulmonológiai vizsgálatra viszem, mert ősztől tavaszig szinte állandóan beteg. Köhög folyik az orra. Ez megy 2 éve. Kórházba kétszer volt fulladás miatt. A házi orvos beutalt és aki az idő pontot adta azt mondta ez 3-4 nap bent lét. De milyen vizsgálatokat csinálnak és mi az oka hogy nem vihetem haza? Valóban szükség van rá, hogy bent fogják? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2018. ápr. 19. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Abban a 3-4 napban jól megkínozzák majd. Jobb esetben nem lesz cső a tüdejében 24 óráig. Elsőnek érdeklődj a kórházban milyen vizsgálatokat akarnak.

Amit leírtál akkor a legtöbb gyerek beteg, sok felnőtt is. Gondolom ovis, nem rég kezdhette ez is egy ok amiért beteg

2018. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
1-es azért nem semmi hülyeségeket ír! Egyáltalán nem biztos, hogy bent kell maradnia, ha kérefr akkor sokszor simán bejárós is lehet, csak nekik kényelmesebb ha kéznél van, illetve azután kapnak több pénzt. A vizsgálatok pedig semmi szörnyűség.
2018. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a lányomat pulmonológia szakrendelésre vittem, nem a tüdőintézetbe. Be tudták állítani a gyógyszereit, szerencsére nem volt szükség kórházi kivizsgálásra. 1,5 éves korától többször volt kórházban fulladás miatt ő is. 4 éves, fél éve kap szteroidot, azóta lényegesen kevesebbet beteg.
2018. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!