Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hetes babámnak kezdődő...

8 hetes babámnak kezdődő hörghurutja van. Hogyan tudnám ót inhalátorozni?

Figyelt kérdés

Vegyek inhalátor gépet félek hogy nem fogom tudni rajta tartani ,de a házi módszert hogyan egy ilyen kicsi babánál ?

De bármilyen hatékony gyógymód érdekel .


2018. máj. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel inhaláló gépet azt pár percig kell az arcán tartani nem órákig! És nyolc hetesen nem fogja letépni magáról! Nem értem a problémád... orvos mit mond?
2018. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A házi módszert ilyen pici babánál nem ajánlják a forró gőz miatt, égési sérülést okozhat. Igen, vegyél egy inhalátort, később is hasznát fogjátok venni.
2018. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez egy hosszabb ügy sajnos a házi doki nem vette észre a náthájára is azt mondta szükek az orrjáratai.De néha hallani hogy sipol a kis tüdeje.Kijött az ügyelet ők mondták hogy kezdődő hörghurut kapot rá homeós gyógyszert
2018. máj. 4. 15:46
 4/10 A kérdező kommentje:
De az inhalátort az csak az én saját döntésem .A házi dokiban már nem tudok bízni
2018. máj. 4. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos a homeós gyógyszer nem gyógyszer. Annyit segít kb, mint a ráolvasás. Az inhalálás viszont tényleg csodákra képes.
2018. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátia = cukros víz, semmire nem mész vele
2018. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél Salvus vizet és inhalálj vele. Menj el a dokihoz és kérj beutalót, mert akár Bronchitis is kialakulhat. Párásítás, friss levegő. Kötve hiszem, hogy az ügyelet homeos marhaságot ajánlott volna erre.
2018. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig homeós gyógyszert írt fel ! Sajnos a háziorvosra nem számíthatok mondtam neki hogy náthás szerinte nem csak szükek az orrjáratai felhívtam a Heimpál kórházat azt mondták náthával és kezdődő hörghurutal nem tudnak mit kezdeni szívjam az orrát.Keresnem kell neki egy jó dokit de addih szívesen elfogadok hasznos tanácsokat is .Amúgy már megvettem neki az inhalátort és olyan nyugodtan türte még tetszet is neki.
2018. máj. 4. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha sípol és nehezen veszi a levegőt az nem kezdődő. Vidd el egy normális gyerekorvoshoz, vagy vissza a tiètekhez! Amikor a dokitok vizsgálta, még épp tiszta is lehetett a tüdeje, órák alatt is kialakulhat a bronchitis, erre is gondolj szerintem.
2018. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz az én fiam nem hurutos volt csak picit náthás, de a sóoldat az inhalátorba nagyon sokat segített. Mi levettük a maszkot és közel tartottuk az arcához az inhalátor végét hogy a keletkező párát belélegezze. A húgom kislánya két és fél hetesen lett beteg ugyanígy jártunk el.
2018. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!