Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől jönnek a kislányomat...

Mitől jönnek a kislányomat apro piros tűhegynyi pöttyök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már teljesen tanácstalan vagyok és nagyon félek már...

Szóval van egy kislányom 18 hónapos lesz és kb 2-3 hónapja nagyon apro kicsi pontszeru beverzesek jönnek vagy az arcára, nyakára a kezén a lábán mindenhol volt már de mindig csak 1-2 nagyon apro szinte észre sem lehet venni másnapra elmúlik utana máshol ugyanúgy 1-2 nagyon apro és ez így megy ...

mikor először észrevettem egyszerre orvoshoz vittem aztmondta az orvos ez semmi eroltetestol lehet.. de nem tudtam megnyugodni mert mindig észre vettem valahol .. vettek tőle vert.. minden rendben volt megnéztek a trombicitakAt rendben volt..

Elmentünk borgyogyaszatra ott aztmondtak ez semmi

Azóta több orvos is látta mindegyik aztmondja ez semmi nemkell vele foglalkozni...

Már teljesen hülyének neznek... de nagyon aggódom mert meg mindig kijönnek a pottyok és én nemtudom figyelmen kívül hagyni mivel tudom hogy súlyos betegségek tünete is lehet és nagyon felek már ettől ...

Lehet megint vert kene vetetni? 1-2 hónap alatt változtatott a vére? Vagy már akkor kimutatta volna ha valami van?

Egyébként a kislányomnak ugyanolyan jó kedve van semmi más tünet csak ezek a kis pottyok...

gondoltam a tej allergiára de akkor más tünete is lenne és az orvos sem gondol erre..

elég sokszor beteg ilyen kisebb megfazasok nátha és ilyesmik..

szerintetek???

Kérlek írjatok akinek volt hasonló vagy valami

Már nagyon aggódók és nem merek már annyit orvoshoz menni mert tudom hülyének néznek és úgysem mondanak semmit...



2018. jún. 27. 19:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Persze. Simán,. Egyszerűbb ha te vakarod meg neki a bőrét és akkor ha ott lesz a pötty akkor egyértelmű mi okozta.
2018. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tegnap elvittem vervetelre elobb jott meg az eredmeny minden tokeletesen jo a trombocitaja es minden mas :) Hála Istennek ❤️

Valoszinuleg megnyomja vagy ahogy mi megfogjuk es annyira feher a bore hogy egyszerre meglatszik

2018. szept. 6. 15:04
 23/24 anonim ***** válasza:

Jé, mintha én is ezt mondtam volna :) ezért mondtam, hogy vakard meg :)


Örülök hogy megnyugodtál :)

2018. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊😊
2018. szept. 6. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!