Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van akinek szólt az orvos 2...

Van akinek szólt az orvos 2 hónaposan hogy naplementézik a baba? Fura mert tárgyakra "csodálkozik" ennyire rá. Nem "csak úgy" csinálja. Ez is lehet jele hogy baj van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 06:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt látom hogy nem lefelé néz hanem hatttalmasra nyitja a szemecskét...
2018. aug. 7. 11:42
 12/15 anonim ***** válasza:

Magán orvoshoz vidd , oda hamarabb adnak idopontot

Megéri!!!

2018. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2,5 hónaposan kezdte el csinálni,mi még aznap bevitük a korházba mivel még elötte nem találkoztunk ilyenel igy elég ilyesztő volt.Csináltak koponya ultrahangot és EEG t(epilepsziát nézik vele) minden negativ lett.1 hetet voltunk bennt és semmi eltérést nem találtak.Utánna elvitük magánba szemészhez ott sem találtak semmi,most 7 hónapos és kb 2 hónapja nem csinálja már.Ugy fejlödik ahogy kell nincs lemaradva meg ilyenek,mindenkép kell ultrahang de a Neurologus ugy is fogja kérni.
2018. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 as vagyok én bevinném e gyermek ambulanciára,mi is oda vittük egyböl.Megmondod hogy mit csinál a gyerek egyböl kivizsgálják mert agyhártya gyulladás és a bizfejüség tünete is lehet nem hinném hogy elküldenek.
2018. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Vizfejüség"
2018. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!