Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek akinek a kislány...

Van valakinek akinek a kislánya hüvely panaszokkal küzd?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, nagyon tanácstalan vagyok. Van egy 6,5 éves lányom, már lassan 1,5-2 éve mindig fertőzése, gyulladása van. Orvosról orvosra járunk, többféle krémet próbáltunk már de semmi nem hoz tartós eredményt.

Nagyon sokszor piros, fáj a nemi szerve, belül fehér lerakódás van. Legutóbb a kenet vételkor e.coli volt kimutatható. Antibiotikumos krémet kapott, nem hozott tartós eredményt. Az orvosok nem tudnak vele mit kezdeni,pedig mindig magánrendelésre viszem. Itthon ha lehet 60 fokon mosom a bugyikat, vasalom őket, mindig elmondom pisilés után hogyan törölje magát.

Annyira rossz látni, hogy egy ilyen pici lánynak is ezzel kell megküzdenie.

Tud esetleg valaki valamilyen csodaszert? Az ára teljesen mindegy, csak jó legyen.


2018. aug. 9. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
Azt tudom, hogy jellemzően a gomba okozhat fehér túrós lerakódást, amit ha kiirtanak, sokszor jön a baktérium (büdös folyás), amit ha kiirtanak, jön újra a gomba. És egy idő után rezisztensé válik, ha mindig csak félig van kikezelve - pl. csak kívülről kenegetve. Ezek általában mind olyanok, amik egyébként is együtt élnek velünk, tehát nem elkapja valahonnan, csak bizonyos helyzetekben (immunrendszeri gyengeség, túlzott cukorbevitel miatt a belekben elszaporodik és onnan kerül át, antibiotikum-szedés) túlszaporodnak. Nem tudom, miket írtak fel neki eddig, de logikusan tán biztosabban egyszer egyszerre kellene a kettőt kezelni valami lórúgással (nem tudom, kapott-e már szájon át szedhető gyógyszert vagy legalább hüvelykúpot), akkor is, ha épp a másik nem áll fenn és utána viszont a hüvely- és bélflórát "becsülettel" egy hosszabb kúrával visszapótolni. És lehetőleg ne fürödjön, hanem csak zuhanyozzon és csak tiszta meleg vízzel mosakodjon odalent, mert a szappan is borítja a ph-értéket a gomba javára.
2018. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!