Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan csökkentettétek az...

Hogyan csökkentettétek az Untrogestan hüvely tablettát?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy kis barnázásom a 7.héten és a biztonság kedvéért kaptam Untrot. Minden este kell felhelyeznem 2db tablettát.

Most vagyok 11 hetes és az úgy jó ha elkezdem csökkenteni jövőhéttől már csak 1dbot helyezek fel? (Jövőhét vasárnap töltöm a 12.hetet)

Aki ilyet használt hogy kezdte el csökkenteni?

Köszönöm előre!


2018. júl. 8. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3x1-et használtam. Úgy csinámtam,h amikor betöltöttem a 13 hetet ( nekem így mondta az orvosom) 3 napig 2x1, majd 3 napig 1x1 és elhagytam. 37+2 hkm.
2018. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3x1 a 12.hét VÉGÉIG

Aztán 2x1 a 13.het végéig,1x1 amig tartott (majdnem.15.het vegeig)

Elso babánk elment,igy inkabb tovabb szedtem, mint elobb abbahagyjam es baj tortenjen

2018. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Tarts meg az adagot a 12.het vegeig!

2018. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3*1-et kaptam. 1 hétig 2*1-et használtam, majd még 1 hétig 1*1-et. Azért nem írom, hogy melyik héten, mert nekem a második trimeszterben kellett használnom. Amúgy én az orvossal konzultálnék, nem kezdeném el magam csökkenteni, már csak azért sem, mert bármeddig lehet használni, nem okoz gondot.
2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!