Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1hónapos babám kb.3naponta...

1hónapos babám kb.3naponta kakil, gyerekorvos cukros víz itatását javasolta. Ti hogy adtatok neki? Van babavizem, ebbe rakjak cukrot, de mennyit igyon egy nap és szopi előtt vagy után?

Figyelt kérdés
És ha megcsinálok egy napi adagot azt a hűtőben tároljam vagy maradhat szobahőmérsékleten?Langyosan adjam neki tehát mindig melegítsek rá mielőtt iszik?
2018. szept. 6. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk ez elejen

Anyatejes a babad? Csak es kizarolag anyatejes? Sulya jo, szepen fejlodik?

2018. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anyatejes kizárólag és 1hónap alatt 700g-ot hízott.
2018. szept. 6. 12:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon hasfájós,nyugtalan,sírós baba.
2018. szept. 6. 12:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tudom nem kell es nem is szabad neki adni anyatejen kivul mast. En infacolt adtam, az segitett a hasfajason es biogaiat. Hastornaztunk es lett kaki.


En nem adnek, olvass utana esetleg a neten. Kicsit amolyan maradi otlet ez a cukrosviz a dokidtol. Ha megis ugy dontesz h adsz akkor a babavizet 24oraig adhatod felbontas utan, szoval szerintem az nem jo otlet, hogy elore megcsinalod. Szerintem ne adj. Probalj előbb valami szoptatasbaratabb megoldast

2018. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Két fiam van.

Mindkettőt csak szoptattam hat hónapos korukig..valtozoan volt szeklet volt hogy három naponta két naponta volt hogy tíz napig nem volt..az orvos azt mondta mivel anyatejesek semmi baj

Nem adtam vizet csak nagy hőségben forralt vizet.

Ha fáj a hasa jó az espumisan csepp meg az infacol általában ezek segítenek

A lényeg hogy a pelusban mindig legyen sok pisi akkor semmi baj nincs

Jó babazast!

2018. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded cukros vízzel itatni nem fog rendesen szopizni, ami által hamar el fog menni a tejed, vagy nem lesz elég.


Nyugalan?


Hasfájásra epumisan colief( vagy más laktáz enzimes csepp .. Próbálgatni kell melyik jó neki)

2018. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a colief (laktáz enzim) cseppre, ha fáj a hasa. Nálunk is az oldotta meg a gondot. Cukros víz nem is értem, hogy mit segítene. A széklet pedig nem gond ilyenkor még, az anyatejben alig van emészthetetlen dolog, ha csak ritkán van neki, az azt jelenti, hogy szinte mindent feldolgoz belőle.
2018. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amit kap a Biogaia,Co laktáz,Espumisan.Ezeknek köszönhetően már nem sír egész éjjel csak délután rövidebb hosszabb ideig.Rossz anyának érzem magam h ennyi mindennel tömöm,de rengeteget szenvedett hosszú éjszakákon keresztül és nem is aludt.Babatorna,ringatás,hason fektetés is megy.
2018. szept. 6. 15:01
 9/18 A kérdező kommentje:
Elvileg a cukros víztől minden nap lesz széklete.
2018. szept. 6. 15:10
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Biogaia (bocsi) xart sem ért. :(


Próbáltuk..

Próbálj mást..


Egy anyatejes babának nem kell, hogy minden nap legyen széklete


Sírok, hogy még mindig vannak ennyire őskövület gyerekorvosok :(


Fb csoportba lépj be

Szoptatási kérdezz-felelek ( szakemberek válaszolnak elsősorban)

2018. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!