Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1hónapos babám kb.3naponta...

1hónapos babám kb.3naponta kakil, gyerekorvos cukros víz itatását javasolta. Ti hogy adtatok neki? Van babavizem, ebbe rakjak cukrot, de mennyit igyon egy nap és szopi előtt vagy után?

Figyelt kérdés
És ha megcsinálok egy napi adagot azt a hűtőben tároljam vagy maradhat szobahőmérsékleten?Langyosan adjam neki tehát mindig melegítsek rá mielőtt iszik?
2018. szept. 6. 12:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig.

Gyereknek adsz cukrot?

Te eszel csak úgy cukrot?


Mi történik,ha cukrot iszol?

Nem leszel éhes, felpörget, elromlanak a fogaid, hízol..stb


Babavized miért van?

Anyatejes babának nem kell folyadékpótlás, csak a tápszeresnek

2018. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,


Elolvastam ahogy írtam, kicsit kioktatónak hat.

Nem állt szándékomban.


Csak a dokin felidegesítettem magam 😕


Szóval csak gondold végig.


Itt az internet a kezedben, olvass a témában.


Ha vannlehetőség, akkor válts dokit

2018. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális anyatejes babánál, ha ritkábban van széklete. Az én babám rekordja 9 nap volt, de minimum 4 napig semmi se volt. Viszont akkor gond nélkül kakilt. A hasfájás pedig 3 hónaposan elmúlt. Szerintem se adj neki cukros vizet. Valószínűleg csak lassabb az emésztése, és minden tápanyagot felhasznál. Hozzátáplálásnál lesz majd érdemes keverni a székletfogó ételeket a lazítókkal, hogy ne legyen gond. Nálunk most már szépen beállt,kétnaponta van széklete, de ő már 11 hónapos.
2018. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon àtérzem a helyzetedet, az én babàm is kegyetlenül hasfàjós volt. Nekünk a szélcső volt sok esetben a megoldàs, persze nem ész nélkül, de sok esetben megkönnyebbült a baba. Mi is végigpróbáltunk minden csodaszert, ùgy igazán talán csak a Gripe Waterre mondanám, hogy használt.

Persze a szülő mindent kipróbál, hogy enyhìtse a helyzetet, de az idő fogja megoldani. Kitartás, 2 hónapos korára sokkal jobb lesz, 3 hónaposan kinövi!

2018. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En keresnek egy masik gyerekorvost...
2018. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Az én fiam 9 naponta kakilt nekem cukros kamillateát javasolt a doki, emelett epspumisant adtam neki.Szoptatások között kapta a teát.Igazából amíg t


Pszeres nem lett, addig voltak gondok.

2018. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

En nem adnek neki cukrosvizest, az biztos. Anyatejes babanal a heti egy szeklet is normalis lehet, tapszereseknel “elvart” a napi, max ket napi.


A helyedben en valtanek gyerekorvost surgosen, az a baj, hogy valoszinuleg minden masban le van maradva minimum 10-20 evvel. Olyan kezeleseket, gyogyszereket fog ajanlani varhatoan, amirol mar x eve kiderult, hogy nem a legjobb...

Erdemes olyan orvost kwresni a gyereknek is, aki tovabbkepzi magat rendszeresen es nem a sok-sok eve megszerzett tudast hasznalja a mai napig.

2018. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Cukros vizet??? Sos keress másik gyerekorvost. Aki ilyet ajánl, különbet fog megtenni ha beteg lesz! Ne adj neki, jól hízott, anyatejes babának nem kell minden nap kakilnia.
2018. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!