Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves kihányja a Rhinatiol...

3 éves kihányja a Rhinatiol szirupot, de ugy kohog hogy majd meg fullad es nem mellesleg en se tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nyuglodesbol hanyja ki a szirupot, mert maskor a Nurofent siman beveszi es semmi baja nincs tole.

Most meg kihanyja a Rinatiolt.

Patthelyzet. Ilyenkor mi van?


2018. szept. 11. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor hosszú kérlelés után beígérek mindent.

Először is megvárom, hoyg megnyugodjon, mert amikor meglátja a gyógyszert, már akkor hergeli magát az ellenállásra. És tök nyugodtan szoktam elmagyarázni, hoyg így vagy úgy, de ezt be kell majd venni.

AZtán jön a "jutalom". Rögtön nyelés után valami innivaló, amit szeret. SZörp, szívószálas üdítő, vagy bármi.

És ha szépen bevette, akkor gumicukor, vagy valami apró nasi, amit szeret.


Férjem szerint nem kellene így "megalázkodnom", de így legalább siker szokott lenni. Nekem csak ez a lényeg. Erőszakkal veszekedve úgysem lehet beadni.

2018. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Belekevertem edes joghurtba. 2 oran at ugyan hatott de most ujra kohog 😏
2018. szept. 11. 15:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Méz ?

Külföldön élek, nem tudom otthon van-e csak sima Glycerines gumicukor ? Gyerekeknek, száraz köhögésre egyszerűen csak bevonatot képez és így nem irritàl.

2018. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen a mezes teat issza 😊 koszonom a valaszokat!
2018. szept. 11. 19:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Köhögésre kúpot adni felesleges, és nem mellékesen szteroidot tartalmaz, ha a gyerekem nem fullad úgy, hogy más mem használ, nincs az a pénz, hogy beadjam neki. Mostanában előszeretettel írják fel az orvosok, azért kíváncsi lennék, ha az ő s e g g ü k b e lenne dugdozva, akkor is felírnák-e sima köhögésre.
2018. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A rinatiol is megoldotta halistennek. Hosszabb kohogesre pedig landzsasat fogok venni 😊
2018. szept. 12. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!