Milyen kiütés lehet ez?

Figyelt kérdés
Ahhoz tudom hasonlítani, mintha tejbegríz lenne vékonyan szétkenve a gyerek bőrén. Egy kis folttal kezdődött és "szóródva" terjed. Tehát először kis szemecskék mennek messzebb majd összeér ott is és mennek a szemecskék még messzebb. Emiatt végül én is gombára gondoltam, a tanácsadáson is azt mondták gomba lehet, kenjem canestennel. Na de arra semmit se javult, csak lassan terjed tovább. Nincs más színe, nem piros, csak bizonyos szögben látszik ahogy esik rá a fény, nem száraz, nem érzékeny, szerintem nem is viszket neki... Bőrgyógyászhoz időpont majd jövő hét végére lesz, de addig is nagyon zavar már. Volt valakinek a gyerekén ilyen?
2018. szept. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Fotót nem tudsz róla feltölteni? Így elég nehéz dolgunk lesz :(
2018. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ekcéma?
2018. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is ekcémára gyanakszom de az nálunk szárazás felületű
2018. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd próbálom fotózni, ha hagyja, de nem könnyű, mert nem annyira látszik csak bizonyos szögekben.
2018. szept. 20. 13:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ekcéma nem viszketne? A szúnyogcsípéseit pl. vakarja, már rájött hogy kell, de ezzel a résszel abszolút nem foglalkozik. Ha valami fáj neki, pl. kezét beveri, azt is megfogja már, szóval, ha érezne ott valamit, akkor gondolom tapogatná, piszkálná.
2018. szept. 20. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám nem vakarja, nem is nyűgös meg semmi. 3szor kell naponta kennem ha látom, h újra kijöttek rajta.
2018. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vakarta az ekcèmás részt.
2018. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Szopik még?

Hol jelenik meg?

Mekkora felület?

Mire rosszabnodik/ javul? ( fürdés, alvás, evés.. Stb)

2018. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!