Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiamnak tobb, mint egy...

Kisfiamnak tobb, mint egy hete megy a hasa, miert?

Figyelt kérdés

1 eves kisfiamnak tobb,mint egy hete megy a hasa, kb napi10x.

Nem veres, nem nyalkas, neha vizes, neha sotet szinu, budos, zoldes (valtozo)

Gyerekklinikara bevittem azt mondtak csak akkor menjek vissza ,ha hanyas es laz is jelentkezik es akkor felveszik osztalyra.. Azota voltam meg egy orvosnal vele, vett szekletmintat, kedden lesz erdmenye. Nagyon aggodok..

Egy egesz doboz smecta porr megevett mar, probiotikumot is , most szedi a hidrasecet.. De semmi javulas.. Nem ebett semmi uj dolgot amig eddig nem evett volna.. Mi lehet a baj? Volt valakinek mar hasonlo? :(

(Csak olyannal etetem azota ami hasfogo, de semmi hatas)



2018. szept. 27. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Hasonló volt nálunk is. Nem az a vizes, csak hígabb napi 7-8. Kb 2 hétig hordtam a gyerekorvoshoz, mert nem javult. Végül hasraütésszerűen kiírt egy antibiotikumot, mert szerinte szalmonella. Másnapra rendbe is jött.

Akkor ez járványszerű volt, mert ismerős kicsiknek is ugyanígy ment a hasa. Labort senkinek nem csináltak.

2018. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Valami fertőzés lesz szerintem. Oké, hogy nem lázas, de ha kaja okozná, az már rég átment volna rajta, vagy folyamatosan olyat visz be, amitől hasmenése lesz. Hasa nem görcsöl?



Vérvétel kéne abból sok minden kiderülne.

2018. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem , nem gorcsol, lathatolag teljesen jol van, jo a kozerzete , nem hisztizik, csak a hasa megy , de az nagyon :(
2018. szept. 27. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom szegényt :( Arra figyelj hogy ne száradjon ki, igyon, és egyen is, szóval vigyen be sót is.
2018. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
A 4 hónaposomnak is ment a hasa pár hete vagy 2 hétig. Állagra pont ugyanez: nem nyálkás, nem véres, vizes, zöld és büdibb a normális kakinál. Az orvos probiotikumot javasolt de semmit sem segített. Csak anyatejes a baba tehát semmit nem ehetett ami okozhtta volna. Azt mondták amíg nem lázas, levert és eszik rendesen ne aggódjak. Magától helyrejött egyszercsak: egyik-napról a másikra visszaállt a 8-9 kaki helyett egy kakira. Remélem a kisfiad is jobban lesz nemsokára. :)
2018. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
5 vagyok: azt kihagytam, hogy tök jó kedve/közérzete volt, egyáltalán nem volt beteghangulata, én rosszabul voltam mint ő úgy aggódtam.
2018. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi nyáron estünk bele ebbe. Az orvos szerint vagy a fogzás vagy vmi vírus. De nekünk a smecta segített, meg az is hogy utána pár napra áttört a foga is.
2018. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bent fekszunk a gyerekklinikan.. 3napig. Irok,ha meggyogyultunk es elmeselem mi volt vegul, ha kiderul!

Koszonom a valaszokat 🙏❤

2018. szept. 27. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobbulast!
2018. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem derult ki ,hogy mi volt a baj, a szekleteredmeny is negativ lett, es az osszes vizsgalat is egyarant. Hidrasecet szedte utoljara es mellette napi 1x probiotikumot, vegul elmult neki.

Nem volt egy konnyu idoszak az utobbi, de vegre tul vagyunk rajta.. Koszonom a valaszokat es a segitseget!

💋

2018. okt. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!